---
title: "HARLUN HOLDING AS (927640929): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HARLUN HOLDING AS i Skien hadde 423 667 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927640929-harlun-holding-as"
---

# HARLUN HOLDING AS

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Skien

- Org.nr: 927 640 929
- Styreleder: Sondre Hartveit

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 423 667 kr (+192,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 140 856 kr (Margin 33,2 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 10,3 % (god). Opp fra 9,1 % i 2024
- Likviditet: 0,05 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 6,12 i 2024
- Soliditet: 74,6 % (meget god). Ned fra 96,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 9,1 % | 10,3 % |
| Driftsmargin | 85,2 % | 67,5 % | 33,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 8,9 % | 12,3 % |
| Likviditetsgrad | 3,88 | 6,12 | 0,05 |
| Soliditet | 96,3 % | 96,6 % | 74,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 221 | 145 | 424 |
| Driftsresultat | 188 | 98 | 141 |
| Årsresultat | 1 757 | 150 | 231 |
| Driftsmargin | 85,2 % | 67,5 % | 33,2 % |
| Sum gjeld | 71 | 71 | 764 |
| Sum driftskostnader | 33 | 47 | 283 |
| Finansresultat | 1 610 | 75 | 122 |
| Resultat før skatt | 1 798 | 172 | 262 |
| Anleggsmidler | 1 660 | 1 650 | 2 970 |
| Omløpsmidler | 276 | 437 | 40 |
| Sum eiendeler | 1 936 | 2 087 | 3 010 |
| Egenkapital | 1 865 | 2 015 | 2 246 |
| Kortsiktig gjeld | 71 | 71 | 764 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Sondre Hartveit: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Dr. Backers veg 64, 3715 Skien
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 17.08.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 07.12.2022
- Størrelse: Nr. 5 631 av 9 890 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i aksjer og andre verdipapirer, konsulentvirksomhet innenfor bedriftsrådgivning og styrearbeid, samt hva som naturlig hører inne under disse type virksomheter.

## Kunngjøringer

- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000337011&sokeverdi=927640929&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TOM HOLLAND AS](https://www.norscout.com/no/company/887585032-tom-holland-as) | Skien | - | 424 931 kr | - |
| [ISAK M. NILSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/989231790-isak-m-nilsen-as) | Skien | - | 234 996 kr | - |
| [REIDULF TANGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/927137216-reidulf-tangen-as) | Skien | - | 430 066 kr | −61,7 % |
| [BAS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/888300422-bas-holding-as) | Skien | - | 216 000 kr | - |
| [KIBY AS](https://www.norscout.com/no/company/994730002-kiby-as) | Skien | - | 481 053 kr | - |
| [LYNX HANDEL AS](https://www.norscout.com/no/company/929536363-lynx-handel-as) | Skien | - | 200 000 kr | - |
| [CR GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/997129466-cr-group-as) | Skien | - | 694 898 kr | −68,8 % |
| [DKN CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/988987999-dkn-consult-as) | Skien | - | 180 774 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.06.2026.
