---
title: "PROFIL SUPPLY AS (927656574): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PROFIL SUPPLY AS i Stavanger hadde 12,9 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Daglig leder er Cathrine Tønnessen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927656574-profil-supply-as"
---

# PROFIL SUPPLY AS

Reklamebyråvirksomhet · Stavanger · Etablert 2021

- Org.nr: 927 656 574
- Nettsted: [profilsupply.com](https://profilsupply.com)
- Daglig leder: Cathrine Tønnessen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 12,9 mill. kr (−15 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 283 728 kr (Margin 2,2 %)
- Ansatte: 10

## Ansatte

- oktober 2025: 13
- november 2025: 12
- februar 2026: 11
- juni 2026: 10

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,8 % (tilfredsstillende). Ned fra 11,8 % i 2024
- Likviditet: 1,18 (tilfredsstillende). Opp fra 1,16 i 2024
- Soliditet: 17,5 % (tilfredsstillende). Ned fra 18,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −2,8 % | −10,2 % | 11,8 % | 7,8 % |
| Driftsmargin | 13,9 % | −0,9 % | −2,7 % | 2,7 % | 2,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −79,2 % | 70,7 % | 24,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,02 | 1,16 | 1,18 |
| Soliditet | 20,8 % | 24,5 % | 7,9 % | 18,0 % | 17,5 % |
| Gjeldsgrad | 3,8 | 3,1 | 11,6 | 4,6 | 4,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 588 | 10 534 | 12 945 | 15 150 | 12 872 |
| Driftsresultat | 638 | −99 | −353 | 415 | 284 |
| Årsresultat | 490 | −93 | −402 | 320 | 101 |
| Driftsmargin | 13,9 % | −0,9 % | −2,7 % | 2,7 % | 2,2 % |
| Sum gjeld | 3 001 | 2 145 | 3 411 | 2 797 | 3 364 |
| Sum driftskostnader | 3 949 | 10 632 | 13 299 | 14 735 | 12 588 |
| Finansresultat | −10 | −21 | −39 | −93 | −119 |
| Resultat før skatt | - | - | −393 | 321 | 165 |
| Anleggsmidler | 273 | 267 | 224 | 163 | 102 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 481 | 3 248 | 3 976 |
| Sum eiendeler | 3 791 | 2 841 | 3 706 | 3 411 | 4 079 |
| Egenkapital | 790 | 696 | 294 | 614 | 715 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 3 411 | 2 797 | 3 364 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Cathrine Tønnessen: Daglig leder
- Lars Ivar Tønnessen: Styrets leder
- Stig Vold: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Skogstøstraen 25, 4029 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 73.110 Reklamebyråvirksomhet
- Etablert: 09.08.2021
- Aksjekapital: 300 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2021
- Revisor: [REVISJON VEST AS](https://www.norscout.com/no/company/982519411-revisjon-vest-as)
- Regnskapsfører: [VOLD REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/888978062-vold-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 217 av 2 080 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Handel med profileringsartikler og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom.

## Kunngjøringer

- 28.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000616835&sokeverdi=927656574&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MELVÆR&CO AS](https://www.norscout.com/no/company/982703328-melvaer-co-as) | Stavanger | 10 | 15,6 mill. kr | −56,7 % |
| [ADSIGN IDEUTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/922626111-adsign-ideutvikling-as) | Stavanger | 8 | 15,7 mill. kr | +0,8 % |
| [ENSIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/883774442-ensign-as) | Stavanger | 13 | 22,5 mill. kr | +17,8 % |
| [10X AGENCY AS](https://www.norscout.com/no/company/928493822-10x-agency-as) | Stavanger | 7 | 0 kr | - |
| [FASETT AS](https://www.norscout.com/no/company/843424252-fasett-as) | Stavanger | 17 | 26,1 mill. kr | −16 % |
| [PROJECT NEON AS](https://www.norscout.com/no/company/817627722-project-neon-as) | Stavanger | 5 | 7,95 mill. kr | −6,5 % |
| [APRIIL STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/945844426-apriil-stavanger-as) | Stavanger | 17 | 32 mill. kr | −7,3 % |
| [TOP OF MIND AS](https://www.norscout.com/no/company/922060401-top-of-mind-as) | Stavanger | 5 | 4,5 mill. kr | +45,2 % |

## Bedriftslister

- [Markedsføringsbyråer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/stavanger)
- [Markedsføringsbyråer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/oslo)
- [Markedsføringsbyråer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/bergen)
- [Markedsføringsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/baerum)
- [Markedsføringsbyråer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/trondheim)
- [Markedsføringsbyråer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 29.07.2026.
