---
title: "HOPPENSPRETT CAMILLA AKTIVITETSBARNEHAGE AS (927660970): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HOPPENSPRETT CAMILLA AKTIVITETSBARNEHAGE AS i Eidsvoll hadde 8,89 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 13 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927660970-hoppensprett-camilla-aktivitetsbarnehage-as"
---

# HOPPENSPRETT CAMILLA AKTIVITETSBARNEHAGE AS

Førskoleundervisning og drift av barnehager · Eidsvoll · Etablert 2021

- Org.nr: 927 660 970
- Styreleder: Paal-Mogens Furuseth

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,89 mill. kr (+9,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −318 379 kr (Margin −3,6 %)
- Ansatte: 13

## Ansatte

- august 2026: 12
- september 2026: 13

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −9,5 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −91,2 % i 2024
- Likviditet: 0,39 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,47 i 2024
- Soliditet: −15,1 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −20,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −91,2 % | −9,5 % |
| Driftsmargin | - | 3,5 % | 2,4 % | −28,1 % | −3,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,91 | 0,47 | 0,39 |
| Soliditet | −70,4 % | −10,4 % | 3,9 % | −20,1 % | −15,1 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 24,9 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 7 550 | 8 124 | 8 143 | 8 890 |
| Driftsresultat | −438 | 266 | 194 | −2 285 | −318 |
| Årsresultat | −342 | 207 | 151 | −1 782 | −260 |
| Driftsmargin | - | 3,5 % | 2,4 % | −28,1 % | −3,6 % |
| Sum gjeld | 730 | 1 002 | 1 401 | 4 261 | 3 538 |
| Sum driftskostnader | 438 | 7 284 | 7 930 | 10 429 | 9 208 |
| Finansresultat | - | −1 | −1 | 0 | −15 |
| Resultat før skatt | - | - | 194 | −2 285 | −333 |
| Anleggsmidler | 342 | 234 | 186 | 1 552 | 1 711 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 271 | 1 996 | 1 363 |
| Sum eiendeler | 428 | 908 | 1 457 | 3 549 | 3 074 |
| Egenkapital | −302 | −95 | 56 | −712 | −465 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 401 | 4 261 | 3 538 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Paal-Mogens Furuseth: Styrets leder
- Lise Furuseth: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Eidsvollbakken 20, 2080 Eidsvoll
- Postadresse: Industrivegen 34, 2069 Jessheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager
- Etablert: 17.08.2021
- Tidligere navn: FUTURE PATIENTIA AS (2021 til 2022)
- Aksjekapital: 40 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [NORDNORSK REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/936929443-nordnorsk-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [WEPE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/976095057-wepe-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 083 av 1 628 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Barnehagedrift, investering og utleie av fast eiendom til bruk i barnehagevirksomhet.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000650074&sokeverdi=927660970&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GÅRDSBARNEHAGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/980050343-gardsbarnehagen-as) | Eidsvoll | 20 | 11,1 mill. kr | +5,1 % |
| [LADDERUD BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/912135292-ladderud-barnehage-as) | Eidsvoll | 12 | 6,32 mill. kr | +3,2 % |
| [KNAUSEN FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/924536365-knausen-fus-barnehage-as) | Eidsvoll | 23 | 19,1 mill. kr | +1,8 % |
| [FEIRING AKTIVITETSBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/992075708-feiring-aktivitetsbarnehage-as) | Eidsvoll | 9 | 6,76 mill. kr | −15,9 % |
| [RAMBUKK SPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/912026663-rambukk-sport-as) | Eidsvoll | 17 | 2,45 mill. kr | +5,2 % |
| [Eidsvoll Trafikkskole A/S](https://www.norscout.com/no/company/927934280-eidsvoll-trafikkskole-a-s) | Eidsvoll | 9 | 14,2 mill. kr | +10,5 % |
| [EIDSVOLL BALLETTSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/889822252-eidsvoll-ballettsenter-as) | Eidsvoll | 9 | 4,18 mill. kr | +12 % |
| [LIUM GÅRD OMSORG AS](https://www.norscout.com/no/company/919861290-lium-gard-omsorg-as) | Eidsvoll | 5 | 2,03 mill. kr | −6,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
