---
title: "STEINKJER GOLFSENTER AS (927726459): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STEINKJER GOLFSENTER AS i Steinkjer hadde 2,06 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Svein Erik Ovesen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927726459-steinkjer-golfsenter-as"
---

# STEINKJER GOLFSENTER AS

Drift av idrettsanlegg · Steinkjer · Etablert 2021

- Org.nr: 927 726 459
- E-post: steinkjer@ssa.no
- Daglig leder: Svein Erik Ovesen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,06 mill. kr (−1,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −329 000 kr (Margin −15,9 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- februar 2026: 5
- april 2026: 6
- oktober 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −11,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 7,0 % i 2024
- Likviditet: 1,13 (tilfredsstillende). Ned fra 1,58 i 2024
- Soliditet: −15,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 7,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 7,0 % | −11,0 % |
| Driftsmargin | 27,1 % | −8,6 % | −0,1 % | 11,6 % | −15,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −54,5 % | 6,9 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,50 | 1,58 | 1,13 |
| Soliditet | 16,9 % | 13,5 % | 8,4 % | 7,0 % | −15,4 % |
| Gjeldsgrad | 4,9 | 6,4 | 10,8 | 13,3 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 428 | 1 115 | 1 289 | 2 087 | 2 063 |
| Driftsresultat | 116 | −95 | −1 | 243 | −329 |
| Årsresultat | 79 | −177 | −139 | 14 | −595 |
| Driftsmargin | 27,1 % | −8,6 % | −0,1 % | 11,6 % | −15,9 % |
| Sum gjeld | 2 825 | 2 533 | 2 785 | 3 613 | 2 427 |
| Sum driftskostnader | 312 | 1 210 | - | 1 845 | - |
| Finansresultat | −17 | −132 | - | −225 | - |
| Resultat før skatt | - | - | −178 | 18 | −530 |
| Anleggsmidler | 2 552 | 2 668 | 2 672 | 1 930 | 1 719 |
| Omløpsmidler | - | - | 370 | 1 954 | 385 |
| Sum eiendeler | 3 398 | 2 929 | 3 042 | 3 884 | 2 104 |
| Egenkapital | 573 | 396 | 257 | 271 | −323 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 740 | 1 234 | 340 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 2 046 | 2 379 | 2 087 |

## Ledelse og styre

- Svein Erik Ovesen: Daglig leder
- Magne Ryan: Styrets leder
- Terje Hatling: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sjøfartsgata 10, 7714 Steinkjer
- Postadresse: Furuskogvegen 3, 7713 Steinkjer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.110 Drift av idrettsanlegg
- Etablert: 06.07.2021
- Aksjekapital: 500 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 28.02.2022
- Regnskapsfører: [BERG ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/839650302-berg-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 291 av 526 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fremstilling/salg/utleie av innerdørs golfaktiviteter, golfutstyr og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer eller på annen måte delta i andre foretak.

## Siste endringer

- 02.10.2026: Daglig leder endret
- 01.08.2026: Ny postadresse
- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 02.10.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000772228&sokeverdi=927726459&spraak=nb)
- 12.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000686290&sokeverdi=927726459&spraak=nb)
- 18.07.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000599300&sokeverdi=927726459&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STEINKJERHALLEN AS](https://www.norscout.com/no/company/929101898-steinkjerhallen-as) | Steinkjer | 13 | 25,2 mill. kr | +1,9 % |
| [STEINKJER SKIDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/982957346-steinkjer-skidrift-as) | Steinkjer | - | 946 047 kr | −20,1 % |
| [SSA STEINKJER AS](https://www.norscout.com/no/company/925459941-ssa-steinkjer-as) | Steinkjer | 20 | 7,27 mill. kr | −9,5 % |
| [SAGA FT AS](https://www.norscout.com/no/company/918058907-saga-ft-as) | Steinkjer | - | 4,63 mill. kr | +7,6 % |
| [FEEL24 NORDTRONDELAG AS](https://www.norscout.com/no/company/997432436-feel24-nordtrondelag-as) | Steinkjer | 16 | 9,41 mill. kr | +195,5 % |
| [STALL KRINGLA AS](https://www.norscout.com/no/company/923201610-stall-kringla-as) | Steinkjer | - | 1,98 mill. kr | −4,4 % |
| [LYKKELAND STEINKJER AS](https://www.norscout.com/no/company/913292596-lykkeland-steinkjer-as) | Steinkjer | 27 | 8,63 mill. kr | +2,2 % |
| [GO FISHING AS](https://www.norscout.com/no/company/815310292-go-fishing-as) | Steinkjer | - | 762 629 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
