---
title: "REVER VENTURES AS (927769840): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "REVER VENTURES AS i Oslo er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927769840-rever-ventures-as"
---

# REVER VENTURES AS

Annen industriproduksjon ikke nevnt annet sted · Oslo

- Org.nr: 927 769 840
- Styreleder: Riulf Frederik Rustad

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −593 057 kr
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,0 % (svak). Samme som i 2024
- Likviditet: 0,19 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 9,77 i 2024
- Soliditet: −12,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −36,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 1,0 % | 1,0 % |
| Likviditetsgrad | 78,85 | 9,77 | 0,19 |
| Soliditet | −35,0 % | −36,6 % | −12,0 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsresultat | −61 | −505 | −593 |
| Årsresultat | −413 | −819 | −158 |
| Sum gjeld | 14 210 | 16 816 | 43 646 |
| Sum driftskostnader | 61 | 505 | 593 |
| Finansresultat | −352 | −314 | 435 |
| Resultat før skatt | −413 | −819 | −158 |
| Anleggsmidler | 10 025 | 10 538 | 38 852 |
| Omløpsmidler | 497 | 1 771 | 129 |
| Sum eiendeler | 10 523 | 12 309 | 38 981 |
| Egenkapital | −3 688 | −4 507 | −4 665 |
| Kortsiktig gjeld | 6 | 181 | 671 |
| Langsiktig gjeld | 14 204 | 16 635 | 42 975 |

## Ledelse og styre

- Riulf Frederik Rustad: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nedre Vollgate 1, 0158 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 32.990 Annen industriproduksjon ikke nevnt annet sted
- Etablert: 22.06.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [ERNST & YOUNG AS](https://www.norscout.com/no/company/976389387-ernst-young-as)
- Formål: Investeringsvirksomhet, herunder investeringer i aksjer, obligasjoner og andre finansielle instrumenter, industriell utvikling og investeringer i tidligfase virksomheter med særlig fokus på bærekraft, samt annen virksomhet som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 15.10.2026: Næringskode endret
- 13.08.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 13.08.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000688402&sokeverdi=927769840&spraak=nb)
- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000577892&sokeverdi=927769840&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CEBICO AS](https://www.norscout.com/no/company/927152347-cebico-as) | Oslo | - | - | - |
| [ULTIMAT ISOLASJON AS](https://www.norscout.com/no/company/934982789-ultimat-isolasjon-as) | Oslo | - | - | - |
| [FGLIDES AS](https://www.norscout.com/no/company/921484623-fglides-as) | Oslo | - | - | - |
| [NORSEPOWER AS](https://www.norscout.com/no/company/936106404-norsepower-as) | Oslo | - | - | - |
| [REEMSYS AS](https://www.norscout.com/no/company/911559773-reemsys-as) | Oslo | - | - | - |
| [HAVELLE AS](https://www.norscout.com/no/company/937567367-havelle-as) | Oslo | - | - | - |
| [ANVIL CAPTURE SYSTEMS AS](https://www.norscout.com/no/company/835417042-anvil-capture-systems-as) | Oslo | - | - | - |
| [PRETECH AS](https://www.norscout.com/no/company/976621603-pretech-as) | Oslo | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.10.2026.
