---
title: "HÅR OG BARBERSHOP AS (927781638): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HÅR OG BARBERSHOP AS i Enebakk hadde 1,42 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Marianne Nordengen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927781638-har-og-barbershop-as"
---

# HÅR OG BARBERSHOP AS

Skjønnhetspleie · Enebakk

- Org.nr: 927 781 638
- Daglig leder: Marianne Nordengen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,42 mill. kr (+16,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 37 615 kr (Margin 2,6 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 8,6 % (tilfredsstillende). Ned fra 11,9 % i 2024
- Likviditet: 2,80 (meget god). Ned fra 3,12 i 2024
- Soliditet: 64,7 % (meget god). Ned fra 68,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 11,9 % | 8,6 % |
| Driftsmargin | 3,0 % | 4,6 % | 2,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 18,0 % | 16,2 % |
| Likviditetsgrad | 2,54 | 3,12 | 2,80 |
| Soliditet | 63,1 % | 68,5 % | 64,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 0,5 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 481 | 1 218 | 1 424 |
| Driftsresultat | 45 | 56 | 38 |
| Årsresultat | 36 | 47 | 50 |
| Driftsmargin | 3,0 % | 4,6 % | 2,6 % |
| Sum gjeld | 183 | 166 | 214 |
| Sum driftskostnader | 1 436 | 1 162 | 1 386 |
| Finansresultat | 1 | 4 | 23 |
| Resultat før skatt | 46 | 61 | 61 |
| Anleggsmidler | 41 | 28 | 18 |
| Omløpsmidler | 456 | 498 | 587 |
| Sum eiendeler | 497 | 527 | 605 |
| Egenkapital | 314 | 361 | 392 |
| Kortsiktig gjeld | 180 | 160 | 210 |
| Langsiktig gjeld | 3 | 6 | 4 |

## Ledelse og styre

- Marianne Nordengen: Daglig leder og styremedlem
- Nadine Marie Mlodyszewski: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Bakkehagan 4B, 1911 Flateby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 16.08.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2021
- Regnskapsfører: [HEIAAS REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/988914320-heiaas-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 345 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Ytelser av tjenester innen hår- og skjønnhetspleie, handel med produkter innen hår- og skjønnhetspleie og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

## Kunngjøringer

- 12.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000111729&sokeverdi=927781638&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JWL HUD OG HÅR AS](https://www.norscout.com/no/company/998773822-jwl-hud-og-har-as) | Enebakk | - | 359 914 kr | - |
| [WHAT THE FLUFF AS](https://www.norscout.com/no/company/933376001-what-the-fluff-as) | Enebakk | - | 36 982 kr | - |
| [WELFIE AS](https://www.norscout.com/no/company/925018554-welfie-as) | Enebakk | - | 0 kr | - |
| [UNO HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/985287023-uno-harstudio-as) | Bardu | - | 1,43 mill. kr | −35,2 % |
| [MANTRA BEAUTY & ACADEMY AS](https://www.norscout.com/no/company/919884576-mantra-beauty-academy-as) | Sandefjord | - | 1,42 mill. kr | −2,6 % |
| [ARCTIC FEET AS](https://www.norscout.com/no/company/933487229-arctic-feet-as) | Narvik | - | 1,43 mill. kr | - |
| [FACE AND BROWS STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/917739536-face-and-brows-studio-as) | Oslo | - | 1,41 mill. kr | +6,8 % |
| [BISLETT HUDPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/990336415-bislett-hudpleie-as) | Oslo | - | 1,44 mill. kr | −0,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
