---
title: "TRYSA AS (927808471): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TRYSA AS i Levanger hadde 45 500 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927808471-trysa-as"
---

# TRYSA AS

Uoppgitt · Levanger

- Org.nr: 927 808 471
- Styreleder: Trygve Sandneseng

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 45 500 kr (+698,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −36 318 kr (Margin −79,8 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,22 (tilfredsstillende). Ned fra 9,77 i 2024
- Soliditet: 89,4 % (meget god). Ned fra 98,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 9,3 % | −0,7 % | - | - |
| Driftsmargin | 100,0 % | - | - | −152,2 % | −79,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 9,3 % | −0,7 % | −0,5 % | −2,1 % |
| Likviditetsgrad | 47,00 | - | 23,46 | 9,77 | 1,22 |
| Soliditet | 99,8 % | 100,0 % | 99,3 % | 98,5 % | 89,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 20 | 0 | - | 6 | 46 |
| Driftsresultat | 20 | −32 | −13 | −9 | −36 |
| Årsresultat | 116 | 168 | −13 | −9 | −36 |
| Driftsmargin | 100 % | - | - | −152,2 % | −79,8 % |
| Sum gjeld | 3 | 0 | 13 | 29 | 195 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 14 | 82 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 119 | 168 | −13 | −9 | −36 |
| Anleggsmidler | 1 592 | 1 592 | 1 592 | 1 592 | 1 592 |
| Omløpsmidler | 141 | 305 | 305 | 283 | 238 |
| Sum eiendeler | 1 733 | 1 897 | 1 897 | 1 875 | 1 830 |
| Egenkapital | 1 730 | 1 897 | 1 884 | 1 846 | 1 635 |
| Kortsiktig gjeld | 3 | 0 | 13 | 29 | 195 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Trygve Sandneseng: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Trygve Sandneseng, Bambergvegen 20D, 7603 Levanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 16.07.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [IN REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/978685188-in-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 4 532 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer i aksjer og fast eiendom samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 30.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000768055&sokeverdi=927808471&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VESO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/926904914-veso-invest-as) | Levanger | - | 69 000 kr | - |
| [SUNKARL AS](https://www.norscout.com/no/company/934579917-sunkarl-as) | Levanger | - | 40 000 kr | - |
| [GILSTAD ASSETS AS](https://www.norscout.com/no/company/936089305-gilstad-assets-as) | Levanger | - | 110 699 kr | - |
| [JED HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923792759-jed-holding-as) | Levanger | - | 15 000 kr | - |
| [OINVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/934747550-oinvest-as) | Levanger | - | 146 135 kr | - |
| [RAD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923792848-rad-holding-as) | Levanger | - | 15 000 kr | - |
| [MATUGA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930487414-matuga-holding-as) | Levanger | - | 278 009 kr | - |
| [VV8 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933245268-vv8-holding-as) | Levanger | - | 8 352 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 01.10.2026.
