---
title: "ANKAS FRISØR AS (927834820): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ANKAS FRISØR AS i Hammerfest hadde 1,42 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Ann Kristin Sebergsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927834820-ankas-frisor-as"
---

# ANKAS FRISØR AS

Frisering og barbering · Hammerfest

- Org.nr: 927 834 820
- Daglig leder: Ann Kristin Sebergsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,42 mill. kr (−1,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −19 530 kr (Margin −1,4 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −4,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 12,5 % i 2024
- Likviditet: 1,41 (tilfredsstillende). Ned fra 1,48 i 2024
- Soliditet: 28,9 % (god). Ned fra 29,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 12,5 % | −4,2 % |
| Driftsmargin | 4,2 % | 4,3 % | −1,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 39,8 % | −19,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,37 | 1,48 | 1,41 |
| Soliditet | 22,7 % | 29,5 % | 28,9 % |
| Gjeldsgrad | 3,4 | 2,4 | 2,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 225 | 1 437 | 1 419 |
| Driftsresultat | 52 | 62 | −20 |
| Årsresultat | 26 | 40 | −25 |
| Driftsmargin | 4,2 % | 4,3 % | −1,4 % |
| Sum gjeld | 373 | 358 | 307 |
| Sum driftskostnader | 1 173 | 1 376 | 1 439 |
| Finansresultat | −18 | −10 | −7 |
| Resultat før skatt | 34 | 52 | −27 |
| Anleggsmidler | 147 | 118 | 88 |
| Omløpsmidler | 335 | 390 | 344 |
| Sum eiendeler | 482 | 508 | 432 |
| Egenkapital | 110 | 150 | 125 |
| Kortsiktig gjeld | 245 | 263 | 245 |
| Langsiktig gjeld | 127 | 94 | - |

## Ledelse og styre

- Ann Kristin Sebergsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Storgata 26, 9600 Hammerfest
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 13.09.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2021
- Regnskapsfører: [LTST AS](https://www.norscout.com/no/company/915898262-ltst-as)
- Størrelse: Nr. 1 634 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Klipp og frisering av hår, kjøp og salg av hår og skjønnhetsprodukter, konsulent tjenester innen frisørfaget og annet som naturlig hører inn under foranstående.

## Kunngjøringer

- 23.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000135380&sokeverdi=927834820&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TIMEOUT FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/922347751-timeout-frisor-as) | Hammerfest | - | 2,26 mill. kr | +14,1 % |
| [IRAS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/932610078-iras-frisor-as) | Hammerfest | - | 1,37 mill. kr | +4,7 % |
| [HAIRDATE AS](https://www.norscout.com/no/company/913361482-hairdate-as) | Hammerfest | - | 2,33 mill. kr | −9,5 % |
| [SALSA SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/989909533-salsa-salong-as) | Hammerfest | - | 1,35 mill. kr | +2,2 % |
| [ENTEN ELLER AS](https://www.norscout.com/no/company/992250356-enten-eller-as) | Hammerfest | - | 2,35 mill. kr | +1,7 % |
| [DUS HAMMERFEST AS](https://www.norscout.com/no/company/916826877-dus-hammerfest-as) | Hammerfest | - | 1,28 mill. kr | +1,9 % |
| [FLOE AS](https://www.norscout.com/no/company/932116421-floe-as) | Hammerfest | 7 | 7,98 mill. kr | +4,2 % |
| [STEP IN FRISØR HAMMERFEST AS](https://www.norscout.com/no/company/823300182-step-in-frisor-hammerfest-as) | Hammerfest | - | 1,24 mill. kr | −2,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
