---
title: "LATENIGHT AS (927841029): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LATENIGHT AS i Lindesnes hadde 221 148 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927841029-latenight-as"
---

# LATENIGHT AS

Uoppgitt · Lindesnes

- Org.nr: 927 841 029
- Styreleder: Torstein Sandaa-Johansen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 221 148 kr (+10,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 63 236 kr (Margin 28,6 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,3 % (tilfredsstillende). Ned fra 14,4 % i 2024
- Likviditet: 1,31 (tilfredsstillende). Ned fra 15,63 i 2024
- Soliditet: 67,6 % (meget god). Ned fra 96,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 14,4 % | 7,3 % |
| Driftsmargin | 56,9 % | 43,1 % | 28,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 14,8 % | 7,8 % |
| Likviditetsgrad | 13,68 | 15,63 | 1,31 |
| Soliditet | 96,9 % | 96,7 % | 67,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 124 | 201 | 221 |
| Driftsresultat | 70 | 86 | 63 |
| Årsresultat | 66 | 117 | 51 |
| Driftsmargin | 56,9 % | 43,1 % | 28,6 % |
| Sum gjeld | 28 | 34 | 353 |
| Sum driftskostnader | 53 | 114 | 158 |
| Finansresultat | 14 | 53 | 4 |
| Resultat før skatt | 85 | 140 | 68 |
| Anleggsmidler | 522 | 498 | 625 |
| Omløpsmidler | 389 | 536 | 464 |
| Sum eiendeler | 911 | 1 034 | 1 089 |
| Egenkapital | 883 | 1 000 | 736 |
| Kortsiktig gjeld | 28 | 34 | 353 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Torstein Sandaa-Johansen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Torjusheia 16, 4514 Mandal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 09.09.2021
- Tidligere navn: LATENITE AS (2021 til 2022)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2021
- Størrelse: Nr. 2 861 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringsvirksomhet spesielt rettet mot tidligfaseselskaper, fortrinnsvis innenfor teknologi og finans.

## Kunngjøringer

- 12.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000261727&sokeverdi=927841029&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MIKKI AS](https://www.norscout.com/no/company/933542475-mikki-as) | Lindesnes | - | 225 000 kr | - |
| [HØYLAND-LARSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/932415755-hoyland-larsen-as) | Lindesnes | - | 200 000 kr | - |
| [P.P. HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933542467-p-p-holding-as) | Lindesnes | - | 225 000 kr | - |
| [ÅTV UTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/988289574-atv-utvikling-as) | Lindesnes | - | 200 000 kr | - |
| [CIRCUIT CAPITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/830541802-circuit-capital-as) | Lindesnes | - | 275 245 kr | - |
| [ARME RÅD AS](https://www.norscout.com/no/company/928445690-arme-rad-as) | Lindesnes | - | 193 900 kr | - |
| [POINTER INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/922768137-pointer-invest-as) | Lindesnes | - | 285 360 kr | - |
| [VON PRITZBAUER INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/931077082-von-pritzbauer-invest-as) | Lindesnes | - | 173 780 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.05.2026.
