---
title: "VYRA AS (927842769): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VYRA AS i Lier hadde 2,95 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927842769-vyra-as"
---

# VYRA AS

Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · Lier

- Org.nr: 927 842 769
- Nettsted: [vyra.no](https://www.vyra.no)
- Styreleder: Ragnhild Guddal

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,95 mill. kr (+136,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,12 mill. kr (Margin 37,8 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 99,9 % (meget god). Opp fra 62,3 % i 2024
- Likviditet: 3,25 (meget god). Ned fra 4,96 i 2024
- Soliditet: 69,2 % (meget god). Ned fra 79,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 62,3 % | 99,9 % |
| Driftsmargin | 44,6 % | 31,7 % | 37,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 82,6 % | 136,9 % |
| Likviditetsgrad | 3,05 | 4,96 | 3,25 |
| Soliditet | 67,2 % | 79,8 % | 69,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,3 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 859 | 1 249 | 2 948 |
| Driftsresultat | 383 | 396 | 1 115 |
| Årsresultat | 306 | 307 | 870 |
| Driftsmargin | 44,6 % | 31,7 % | 37,8 % |
| Sum gjeld | 158 | 159 | 445 |
| Sum driftskostnader | 476 | 853 | 1 832 |
| Finansresultat | 0 | −2 | 0 |
| Resultat før skatt | 383 | 394 | 1 115 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 481 | 789 | 1 445 |
| Sum eiendeler | 481 | 789 | 1 445 |
| Egenkapital | 323 | 630 | 1 000 |
| Kortsiktig gjeld | 158 | 159 | 445 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ragnhild Guddal: Styrets leder
- Torbjørn Espelien: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Kvernbakken 22, 3427 Gullaug
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.750 Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler
- Etablert: 19.08.2021
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 23.05.2022
- Regnskapsfører: [WEFILE AS](https://www.norscout.com/no/company/924505036-wefile-as)
- Størrelse: Nr. 130 av 422 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Nettbutikk.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 23.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000418208&sokeverdi=927842769&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SUMAYA KHALIL AS](https://www.norscout.com/no/company/931238221-sumaya-khalil-as) | Lier | 5 | 1 mill. kr | −0,1 % |
| [KLINITO AS](https://www.norscout.com/no/company/937430973-klinito-as) | Lier | - | - | - |
| [WORLDWIDE WATCHES & JEWELRY AS](https://www.norscout.com/no/company/931334417-worldwide-watches-jewelry-as) | Lier | - | 2,97 mill. kr | −57 % |
| [HOLMAVEIEN 45 AS](https://www.norscout.com/no/company/912384489-holmaveien-45-as) | Lier | - | 1,86 mill. kr | 0,0 % |
| [BESE AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/997154819-bese-auto-as) | Lier | - | 3,28 mill. kr | +18 % |
| [MOTO MARINE WAY AS](https://www.norscout.com/no/company/933336786-moto-marine-way-as) | Lier | - | 1,8 mill. kr | +1,2 % |
| [GARNBUTIKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/999630588-garnbutikken-as) | Lier | - | 3,58 mill. kr | +3,8 % |
| [ARCUS VITA NØKKELHÅNDTERING AS](https://www.norscout.com/no/company/928270157-arcus-vita-nokkelhandtering-as) | Lier | - | 1,73 mill. kr | −21,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.06.2026.
