---
title: "NORDIC PRO GROUP AS (927867141): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NORDIC PRO GROUP AS i Oslo hadde 457 751 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927867141-nordic-pro-group-as"
---

# NORDIC PRO GROUP AS

Skjønnhetspleie · Oslo

- Org.nr: 927 867 141
- Styreleder: Anastassia Papakule

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 457 751 kr (+41,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 60 672 kr (Margin 13,3 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 39,3 % (meget god). Opp fra −60,6 % i 2024
- Likviditet: 0,12 (ikke tilfredsstillende). Samme som i 2024
- Soliditet: −148,8 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −150,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −60,6 % | 39,3 % |
| Driftsmargin | −37,7 % | −24,2 % | 13,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,09 | 0,12 | 0,12 |
| Soliditet | −222,1 % | −150,3 % | −148,8 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 394 | 324 | 458 |
| Driftsresultat | −149 | −78 | 61 |
| Årsresultat | −116 | −61 | 48 |
| Driftsmargin | −37,7 % | −24,2 % | 13,3 % |
| Sum gjeld | 283 | 427 | 349 |
| Sum driftskostnader | 542 | 402 | 397 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −149 | −79 | 61 |
| Anleggsmidler | 63 | 121 | 97 |
| Omløpsmidler | 25 | 50 | 43 |
| Sum eiendeler | 88 | 171 | 140 |
| Egenkapital | −195 | −257 | −209 |
| Kortsiktig gjeld | 283 | 427 | 349 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Anastassia Papakule: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Johan Scharffenbergs vei 99, 0694 Oslo
- Postadresse: Grovavegen 2A, 2067 Jessheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 20.06.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2021
- Regnskapsfører: [NIVAL AS](https://www.norscout.com/no/company/824591962-nival-as)
- Størrelse: Nr. 620 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive med sminke, neglepleie, manikyr, skjønnhetspleie, vippeextention og tilsvarende, samt danser / artist.

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000639017&sokeverdi=927867141&spraak=nb)
- 05.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000539942&sokeverdi=927867141&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TO BE AS](https://www.norscout.com/no/company/932995565-to-be-as) | Oslo | - | 457 860 kr | - |
| [FACE OF BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/925797634-face-of-beauty-as) | Oslo | - | 441 322 kr | - |
| [FUN STORIES AS](https://www.norscout.com/no/company/935853648-fun-stories-as) | Oslo | - | 462 723 kr | - |
| [NAIL ARTIST TR AS](https://www.norscout.com/no/company/930699586-nail-artist-tr-as) | Oslo | - | 419 924 kr | - |
| [BEAUTYALLE AS](https://www.norscout.com/no/company/920214002-beautyalle-as) | Oslo | - | 469 168 kr | −60,2 % |
| [GLOW BY ADINA AS](https://www.norscout.com/no/company/932425041-glow-by-adina-as) | Oslo | - | 412 585 kr | - |
| [VÆRBITT HUD AS](https://www.norscout.com/no/company/932497816-vaerbitt-hud-as) | Oslo | - | 479 080 kr | - |
| [BE.BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/934480333-be-beauty-as) | Oslo | - | 404 349 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.08.2026.
