---
title: "CAXIA AS (927959046): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CAXIA AS i Ullensaker hadde 1,95 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/927959046-caxia-as"
---

# CAXIA AS

Uoppgitt · Ullensaker

- Org.nr: 927 959 046
- Styreleder: Kai Gunnar Herseth

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,95 mill. kr (+53,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 428 992 kr (Margin 22 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 2,13 (meget god). Opp fra 0,01 i 2024
- Soliditet: 53,0 % (meget god). Opp fra −12 313,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −6 766,5 % | - |
| Driftsmargin | - | −3,0 % | 22,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,00 | 0,01 | 2,13 |
| Soliditet | - | −12 313,2 % | 53,0 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 1 271 | 1 951 |
| Driftsresultat | −61 | −38 | 429 |
| Årsresultat | −61 | −47 | 366 |
| Driftsmargin | - | −3,0 % | 22 % |
| Sum gjeld | 92 | 141 | 201 |
| Sum driftskostnader | 61 | 1 309 | 1 522 |
| Finansresultat | - | −9 | −7 |
| Resultat før skatt | −61 | −47 | - |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 0 | 1 | 428 |
| Sum eiendeler | 0 | 1 | 428 |
| Egenkapital | −92 | −140 | 227 |
| Kortsiktig gjeld | 92 | 141 | 201 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kai Gunnar Herseth: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Stensvegen 17, 2053 Jessheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 27.08.2021
- Tidligere navn: HERSETH INVEST AS (2021 til 2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 05.02.2024
- Regnskapsfører: [GUDMUNDSEN REGNSKAPSBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/964342555-gudmundsen-regnskapsbyra-as)
- Størrelse: Nr. 809 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av varer og tjenester. Kjøp og salg av aksjer og obligasjoner, samt andre finansielle instrumenter.

## Kunngjøringer

- 12.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000261738&sokeverdi=927959046&spraak=nb)
- 05.09.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000729751&sokeverdi=927959046&spraak=nb)
- 05.09.2025: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000729752&sokeverdi=927959046&spraak=nb)
- 28.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000636335&sokeverdi=927959046&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HERTHEA AS](https://www.norscout.com/no/company/989228358-herthea-as) | Ullensaker | - | 3,43 mill. kr | - |
| [BREIA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933556255-breia-holding-as) | Ullensaker | - | 1,77 mill. kr | - |
| [ODD SUND AS](https://www.norscout.com/no/company/991941150-odd-sund-as) | Ullensaker | - | 4,11 mill. kr | +26 % |
| [NORDRE FON HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928294587-nordre-fon-holding-as) | Ullensaker | - | 1,67 mill. kr | +60,8 % |
| [ENTRANCEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/923163948-entrancement-as) | Ullensaker | - | 6,96 mill. kr | +9,5 % |
| [ULLENSAKER ELEKTRISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/932112140-ullensaker-elektriske-as) | Ullensaker | - | 1,6 mill. kr | −8,1 % |
| [SOLEM TRADING AS](https://www.norscout.com/no/company/989223208-solem-trading-as) | Ullensaker | - | 1,41 mill. kr | −36,6 % |
| [EPSILON AS](https://www.norscout.com/no/company/981357922-epsilon-as) | Ullensaker | - | 1,37 mill. kr | −29,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.05.2026.
