---
title: "MIRA MODA AS (928050149): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MIRA MODA AS i Ullensaker hadde 360 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Bayram Keser. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928050149-mira-moda-as"
---

# MIRA MODA AS

Produksjon av brød og ferske konditorvarer · Ullensaker

- Org.nr: 928 050 149
- Daglig leder: Bayram Keser (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 360 000 kr (+150 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −49 577 kr (Margin −13,8 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −10,8 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −11,7 % i 2024
- Likviditet: 0,11 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,26 i 2024
- Soliditet: −225,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −125,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −11,7 % | −10,8 % |
| Driftsmargin | −88,9 % | −46,7 % | −13,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,21 | 0,26 | 0,11 |
| Soliditet | −111,9 % | −125,1 % | −225,2 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 551 | 144 | 360 |
| Driftsresultat | −490 | −67 | −50 |
| Årsresultat | −461 | −67 | −50 |
| Driftsmargin | −88,9 % | −46,7 % | −13,8 % |
| Sum gjeld | 1 232 | 1 292 | 1 108 |
| Sum driftskostnader | 1 042 | 211 | 410 |
| Finansresultat | 30 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −461 | −67 | −50 |
| Anleggsmidler | 465 | 408 | 286 |
| Omløpsmidler | 117 | 166 | 54 |
| Sum eiendeler | 581 | 574 | 341 |
| Egenkapital | −651 | −718 | −767 |
| Kortsiktig gjeld | 560 | 643 | 499 |
| Langsiktig gjeld | 672 | 649 | - |

## Ledelse og styre

- Bayram Keser: Daglig leder og styrets leder
- Hediye Keser: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Storgata 20, 2050 Jessheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.710 Produksjon av brød og ferske konditorvarer
- Etablert: 11.10.2021
- Tidligere navn: JESS BAKERI AS (2021 til 2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 27.10.2022
- Regnskapsfører: [REGNSKAP 4U AS](https://www.norscout.com/no/company/825704922-regnskap-4u-as)
- Størrelse: Nr. 447 av 509 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Import og salg varer og tjenester innen klær, sko og utstyr via netthandel og annet som naturlig sammenfaller med dette samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000586539&sokeverdi=928050149&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SURDEIGMEDV AS](https://www.norscout.com/no/company/937650485-surdeigmedv-as) | Ullensaker | - | - | - |
| [KYHNSTUN AS](https://www.norscout.com/no/company/889228342-kyhnstun-as) | Ullensaker | - | 3,41 mill. kr | +2,6 % |
| [PLANT FOODS AS](https://www.norscout.com/no/company/931236466-plant-foods-as) | Ullensaker | - | 132 647 kr | - |
| [KVENNIN AS](https://www.norscout.com/no/company/989972677-kvennin-as) | Ullensaker | 6 | 1,57 mill. kr | +14,4 % |
| [POLARGO AS](https://www.norscout.com/no/company/812168932-polargo-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [GELATOBAR AS](https://www.norscout.com/no/company/926643924-gelatobar-as) | Ullensaker | 21 | 2,91 mill. kr | +141,8 % |
| [SVENDSEN HOLDCO AS](https://www.norscout.com/no/company/929450965-svendsen-holdco-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [BUTCHERS BEST AS](https://www.norscout.com/no/company/929438906-butchers-best-as) | Ullensaker | 59 | 41,9 mill. kr | +23,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.07.2026.
