---
title: "DIVA MEDICAL ESTHETIQUE AS (928068358): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DIVA MEDICAL ESTHETIQUE AS i Lillestrøm hadde 159 540 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Jasjit Kaur. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928068358-diva-medical-esthetique-as"
---

# DIVA MEDICAL ESTHETIQUE AS

Andre helsetjenester ellers · Lillestrøm

- Org.nr: 928 068 358
- Daglig leder: Jasjit Kaur (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 159 540 kr (−5,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 11 590 kr (Margin 7,3 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,0 % (tilfredsstillende)
- Likviditet: 1,95 (god). Ned fra 3,04 i 2024
- Soliditet: 70,5 % (meget god). Opp fra 67,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 7,0 % |
| Driftsmargin | 53,2 % | 17,3 % | 7,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 26,8 % | 9,3 % |
| Likviditetsgrad | 3,65 | 3,04 | 1,95 |
| Soliditet | 72,6 % | 67,1 % | 70,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,5 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 238 | 168 | 160 |
| Driftsresultat | 126 | 29 | 12 |
| Årsresultat | 109 | 21 | 8 |
| Driftsmargin | 53,2 % | 17,3 % | 7,3 % |
| Sum gjeld | 34 | 55 | 50 |
| Sum driftskostnader | 111 | 139 | 148 |
| Finansresultat | - | −2 | −1 |
| Resultat før skatt | 126 | 27 | 11 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 72 |
| Omløpsmidler | 124 | 166 | 97 |
| Sum eiendeler | 124 | 166 | 169 |
| Egenkapital | 90 | 111 | 119 |
| Kortsiktig gjeld | 34 | 55 | 50 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jasjit Kaur: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Sagbruksveien 59, 2010 Strømmen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.993 Andre helsetjenester ellers
- Etablert: 07.09.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 893 av 1 079 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Botox og filler, ved både medisinsk og kosmetisk indikasjon.

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000457544&sokeverdi=928068358&spraak=nb)
- 21.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000606680&sokeverdi=928068358&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KREATIVLOGOPED AS](https://www.norscout.com/no/company/928723836-kreativlogoped-as) | Lillestrøm | - | 755 233 kr | −48,6 % |
| [VAKRE DEG AS](https://www.norscout.com/no/company/936415784-vakre-deg-as) | Lillestrøm | - | 21 675 kr | - |
| [CORMEDIC AS](https://www.norscout.com/no/company/926515837-cormedic-as) | Lillestrøm | - | 837 000 kr | - |
| [DM BEAUTY&HEALTH AS](https://www.norscout.com/no/company/931991493-dm-beauty-health-as) | Lillestrøm | - | 5 000 kr | - |
| [HELHETSTERAPI LILLESTRØM AS](https://www.norscout.com/no/company/926561499-helhetsterapi-lillestrom-as) | Lillestrøm | - | 1,11 mill. kr | −10,7 % |
| [STYRKE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/935348870-styrke-invest-as) | Lillestrøm | - | 0 kr | - |
| [TANNPLEIEREN AS](https://www.norscout.com/no/company/934564766-tannpleieren-as) | Lillestrøm | - | 1,33 mill. kr | - |
| [SMART SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/920811116-smart-solutions-as) | Lillestrøm | - | - | - |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/lillestrom)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 01.07.2026.
