---
title: "NATHALIE PARFYMERI AS (928098109): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NATHALIE PARFYMERI AS i Ullensaker hadde 3,9 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Sakineh Strømberg. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928098109-nathalie-parfymeri-as"
---

# NATHALIE PARFYMERI AS

Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · Ullensaker · Etablert 2021

- Org.nr: 928 098 109
- Daglig leder: Sakineh Strømberg (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,9 mill. kr (+9,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −177 547 kr (Margin −4,6 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- april 2026: 7
- juli 2026: 8
- august 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −7,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −4,1 % i 2024
- Likviditet: 3,36 (meget god). Opp fra 3,10 i 2024
- Soliditet: −9,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −8,3 % | −1,1 % | −4,1 % | −7,2 % |
| Driftsmargin | 49,2 % | −6,1 % | −0,8 % | −3,3 % | −4,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −43,6 % | −183,5 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,56 | 3,10 | 3,36 |
| Soliditet | 23,7 % | 13,8 % | 7,4 % | 0,3 % | −9,9 % |
| Gjeldsgrad | 3,2 | 6,2 | 12,4 | 307,5 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 618 | 3 571 | 3 792 | 3 571 | 3 898 |
| Driftsresultat | 796 | −219 | −30 | −116 | −178 |
| Årsresultat | 621 | −298 | −119 | −186 | −225 |
| Driftsmargin | 49,2 % | −6,1 % | −0,8 % | −3,3 % | −4,6 % |
| Sum gjeld | 2 098 | 2 208 | 2 413 | 2 562 | 2 404 |
| Sum driftskostnader | 822 | 3 791 | 3 821 | 3 687 | 4 076 |
| Finansresultat | 0 | −78 | −90 | −70 | −47 |
| Resultat før skatt | - | - | −119 | −186 | −225 |
| Anleggsmidler | 355 | 501 | 409 | 397 | 482 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 198 | 2 174 | 1 705 |
| Sum eiendeler | 2 749 | 2 562 | 2 607 | 2 571 | 2 188 |
| Egenkapital | 651 | 353 | 194 | 8 | −216 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 617 | 701 | 507 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 795 | 1 861 | - |

## Ledelse og styre

- Sakineh Strømberg: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Trondheimsvegen - Kløfta 86, 2040 Kløfta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.750 Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler
- Etablert: 18.08.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2021
- Regnskapsfører: [ADMINISTRATIV REGNSKAPSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/937416873-administrativ-regnskapsservice-as)
- Størrelse: Nr. 101 av 422 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive parfymeri og virksomhet som står i naturlig forbindelse med det.

## Kunngjøringer

- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000337129&sokeverdi=928098109&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000563672&sokeverdi=928098109&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MK KONSULENTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/912289125-mk-konsulenten-as) | Ullensaker | - | 655 283 kr | - |
| [INSPIRI AS](https://www.norscout.com/no/company/935650836-inspiri-as) | Ullensaker | - | 40 145 kr | - |
| [INSPO AS](https://www.norscout.com/no/company/930868884-inspo-as) | Ullensaker | - | 13 872 kr | - |
| [NYE ØYESENTERET JESSHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/832743682-nye-oyesenteret-jessheim-as) | Ullensaker | 7 | 7,63 mill. kr | +13,4 % |
| [SMÅLOPPENE AS](https://www.norscout.com/no/company/916215215-smaloppene-as) | Ullensaker | 7 | 2,42 mill. kr | +26,8 % |
| [ANNI&CO AS](https://www.norscout.com/no/company/997874234-anni-co-as) | Ullensaker | 7 | 11,2 mill. kr | +11,5 % |
| [SPORT 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/984889070-sport-1-as) | Ullensaker | 6 | 46,7 mill. kr | +16,8 % |
| [RINGEN BANDAGIST AS](https://www.norscout.com/no/company/896124242-ringen-bandagist-as) | Ullensaker | 7 | 21,4 mill. kr | −6,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
