---
title: "STANGEBRUA AUTO SERVICE AS (928265137): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STANGEBRUA AUTO SERVICE AS i Hamar hadde 15,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Rafal Marcin Lesniak. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928265137-stangebrua-auto-service-as"
---

# STANGEBRUA AUTO SERVICE AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Hamar · Etablert 2021

- Org.nr: 928 265 137
- Daglig leder: Rafal Marcin Lesniak (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 15,4 mill. kr (+0,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,51 mill. kr (Margin 16,3 %)
- Ansatte: 6

## Ansatte

- oktober 2025: 5
- november 2025: 6
- april 2026: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 43,0 % (meget god). Opp fra 32,0 % i 2024
- Likviditet: 2,54 (meget god). Opp fra 1,62 i 2024
- Soliditet: 63,6 % (meget god). Opp fra 41,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 33,9 % | 47,0 % | 32,0 % | 43,0 % |
| Driftsmargin | - | 6,4 % | 10,2 % | 8,2 % | 16,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 125,4 % | 75,3 % | 80,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,29 | 1,62 | 2,54 |
| Soliditet | 100,0 % | 26,1 % | 43,5 % | 41,7 % | 63,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 2,8 | 1,3 | 1,4 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 4 863 | 10 249 | 15 310 | 15 383 |
| Driftsresultat | −9 | 310 | 1 049 | 1 259 | 2 509 |
| Årsresultat | −9 | 240 | 828 | 1 025 | 2 039 |
| Driftsmargin | - | 6,4 % | 10,2 % | 8,2 % | 16,3 % |
| Sum gjeld | 0 | 1 221 | 1 636 | 3 192 | 2 476 |
| Sum driftskostnader | 9 | 4 552 | 9 200 | 14 051 | 12 874 |
| Finansresultat | 0 | −1 | 11 | 75 | 133 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 060 | 1 334 | 2 642 |
| Anleggsmidler | 0 | 434 | 781 | 290 | 512 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 114 | 5 186 | 6 287 |
| Sum eiendeler | 191 | 1 652 | 2 896 | 5 477 | 6 799 |
| Egenkapital | 191 | 432 | 1 259 | 2 284 | 4 323 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 636 | 3 192 | 2 476 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Rafal Marcin Lesniak: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Enerhaugvegen 24, 2321 Hamar
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 16.11.2021
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 09.05.2022
- Revisor: [REVISJONSFORUM AS](https://www.norscout.com/no/company/913801415-revisjonsforum-as)
- Regnskapsfører: [ANEW KONTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/934984870-anew-kontor-as)
- Størrelse: Nr. 718 av 2 969 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive bilverksted, salg av deler samt aktiviteter som er naturlig tilknyttet til dette. Bilreparasjoner og reparasjon av bilelektronikk.

## Siste endringer

- 05.02.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 28.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000763354&sokeverdi=928265137&spraak=nb)
- 06.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000668572&sokeverdi=928265137&spraak=nb)
- 11.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000688207&sokeverdi=928265137&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STORHAMAR BILPLEIE OG BILVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/924722630-storhamar-bilpleie-og-bilvask-as) | Hamar | 7 | 3,61 mill. kr | +63 % |
| [MAXI BILPLEIE OG BILVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/920354815-maxi-bilpleie-og-bilvask-as) | Hamar | 6 | 1,71 mill. kr | +25,5 % |
| [HAMAR BILVERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/918738363-hamar-bilverksted-as) | Hamar | 8 | 4,33 mill. kr | −0,2 % |
| [STORBILVASKEN HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/994829998-storbilvasken-hamar-as) | Hamar | 5 | 28,9 mill. kr | +3,0 % |
| [HAMAR BILPLEIE OG BILVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/912169235-hamar-bilpleie-og-bilvask-as) | Hamar | 9 | 5,21 mill. kr | −13,7 % |
| [AUTOSTRADA SERVICESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/921089708-autostrada-servicesenter-as) | Hamar | 5 | 11,2 mill. kr | +181,2 % |
| [SVEEN MEK VERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/996282147-sveen-mek-verksted-as) | Hamar | 9 | 8,8 mill. kr | +12,6 % |
| [CC BILPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/920707076-cc-bilpleie-as) | Hamar | 5 | 3,21 mill. kr | −0,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.08.2026.
