---
title: "HAUG RALLYCROSS TEAM AS (928296431): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HAUG RALLYCROSS TEAM AS i Lunner hadde 21 647 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Nils Christian Haug. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928296431-haug-rallycross-team-as"
---

# HAUG RALLYCROSS TEAM AS

Utleie og leasing av biler og andre lette motorvogner · Lunner

- Org.nr: 928 296 431
- Daglig leder: Nils Christian Haug (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 21 647 kr (−82,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −259 426 kr (Margin −1 198,4 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −75,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −34,4 % i 2024
- Likviditet: 1,25 (tilfredsstillende). Ned fra 19,19 i 2024
- Soliditet: −385,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −119,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −34,4 % | −75,2 % |
| Driftsmargin | −817,3 % | −159,1 % | −1 198,4 % |
| Likviditetsgrad | - | 19,19 | 1,25 |
| Soliditet | −55,7 % | −119,8 % | −385,5 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 23 | 123 | 22 |
| Driftsresultat | −191 | −196 | −259 |
| Årsresultat | −191 | −197 | −259 |
| Driftsmargin | −817,3 % | −159,1 % | −1 198,4 % |
| Sum gjeld | 1 040 | 1 043 | 1 043 |
| Sum driftskostnader | 214 | 320 | 281 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −191 | −197 | −259 |
| Anleggsmidler | 605 | 409 | 211 |
| Omløpsmidler | 63 | 65 | 4 |
| Sum eiendeler | 668 | 475 | 215 |
| Egenkapital | −372 | −569 | −828 |
| Kortsiktig gjeld | - | 3 | 3 |
| Langsiktig gjeld | 1 040 | 1 040 | 1 040 |

## Ledelse og styre

- Nils Christian Haug: Daglig leder og styrets leder
- Lars Erik Haug: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Nils Christian Haug, Myllavegen 45, 2742 Grua
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 77.110 Utleie og leasing av biler og andre lette motorvogner
- Etablert: 19.11.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 22.04.2024
- Størrelse: Nr. 477 av 497 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg, utleie og reparasjon på rallycrossbil og utstyr/deler. Event arrangement.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 15.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000553737&sokeverdi=928296431&spraak=nb)
- 16.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000592903&sokeverdi=928296431&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HADELAND UTELIV AS](https://www.norscout.com/no/company/813655292-hadeland-uteliv-as) | Lunner | - | 344 102 kr | −85,6 % |
| [JODMA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928552500-jodma-holding-as) | Lunner | - | - | - |
| [ANDERS HAGA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913724216-anders-haga-holding-as) | Lunner | - | 499 000 kr | - |
| [GODLI EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/935464773-godli-eiendom-as) | Lunner | - | 1,54 mill. kr | −51,3 % |
| [HADELAND UTLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/990074518-hadeland-utleie-as) | Lunner | - | 12,1 mill. kr | −34,4 % |
| [ENROUTE OUTDOOR AS](https://www.norscout.com/no/company/923018395-enroute-outdoor-as) | Evenes | - | 21 743 kr | - |
| [STASJONSDRIFT MANGLA AS](https://www.norscout.com/no/company/920956009-stasjonsdrift-mangla-as) | Ringsaker | - | 20 734 kr | - |
| [MOSVIK HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923785612-mosvik-holding-as) | Karmøy | - | 22 200 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 19.03.2026.
