---
title: "KOMPETANSEPARTNERHELSE AS (928314855): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KOMPETANSEPARTNERHELSE AS i Nordre Follo hadde 6,97 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 15 ansatte. Daglig leder er Pål Eidsvåg. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928314855-kompetansepartnerhelse-as"
---

# KOMPETANSEPARTNERHELSE AS

Rengjøring av bygninger · Nordre Follo · Etablert 2021

- Org.nr: 928 314 855
- Daglig leder: Pål Eidsvåg (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,97 mill. kr (+3,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,39 mill. kr (Margin 19,9 %)
- Ansatte: 15 (Uendret siden november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 18
- oktober 2025: 17
- november 2025: 15
- januar 2026: 16
- april 2026: 17
- mai 2026: 15
- juni 2026: 16
- oktober 2026: 15

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 42,5 % (meget god). Ned fra 43,2 % i 2024
- Likviditet: 1,27 (tilfredsstillende). Opp fra 1,17 i 2024
- Soliditet: 31,2 % (god). Opp fra 14,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 90,8 % | 40,7 % | 43,2 % | 42,5 % |
| Driftsmargin | - | 21,9 % | 21,0 % | 20,7 % | 19,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 199,7 % | 286,9 % | 178,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,20 | 1,17 | 1,27 |
| Soliditet | 100,0 % | 24,8 % | 16,6 % | 14,9 % | 31,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 3,0 | 5,0 | 5,7 | 2,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 8 570 | 6 917 | 6 767 | 6 974 |
| Driftsresultat | 0 | 1 878 | 1 450 | 1 400 | 1 390 |
| Årsresultat | 0 | 1 465 | 1 156 | 1 146 | 1 078 |
| Driftsmargin | - | 21,9 % | 21 % | 20,7 % | 19,9 % |
| Sum gjeld | 0 | 2 770 | 2 869 | 2 590 | 2 408 |
| Sum driftskostnader | 0 | 6 692 | 5 467 | 5 367 | 5 584 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 34 | 68 | −7 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 484 | 1 468 | 1 382 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 443 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 441 | 3 042 | 3 059 |
| Sum eiendeler | 450 | 3 685 | 3 441 | 3 042 | 3 501 |
| Egenkapital | 450 | 915 | 571 | 452 | 1 093 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 869 | 2 590 | 2 408 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Pål Eidsvåg: Daglig leder og styrets leder
- Bjørn Ingvald Eidsvåg: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Bregnefaret 33, 1405 Langhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.210 Rengjøring av bygninger
- Etablert: 17.11.2021
- Aksjekapital: 450 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2022
- Revisor: [KNUDSEN REVISJONSBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/874903302-knudsen-revisjonsbyra-as)
- Regnskapsfører: [SKI REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/984638531-ski-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 233 av 1 207 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tjenester til helseinstitusjoner.

## Kunngjøringer

- 21.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000132005&sokeverdi=928314855&spraak=nb)
- 08.12.2025: [Gjennomføring av fusjon](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000869249&sokeverdi=928314855&spraak=nb)
- 23.10.2025: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000800440&sokeverdi=928314855&spraak=nb)
- 06.08.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000678576&sokeverdi=928314855&spraak=nb)
- 06.08.2025: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000678577&sokeverdi=928314855&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RA RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/971647396-ra-renhold-as) | Nordre Follo | 16 | 8,44 mill. kr | +21,4 % |
| [RENT BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/878640152-rent-bygg-as) | Nordre Follo | 11 | 5,68 mill. kr | +0,7 % |
| [VAARIN AS](https://www.norscout.com/no/company/930760935-vaarin-as) | Nordre Follo | 23 | 6,41 mill. kr | +69,5 % |
| [RENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/929134710-renora-as) | Nordre Follo | 9 | 3,32 mill. kr | +75,5 % |
| [FOLLO RENHOLD OG FLYTTEBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/933855112-follo-renhold-og-flyttebyra-as) | Nordre Follo | 28 | 7,7 mill. kr | - |
| [CLEANART AS](https://www.norscout.com/no/company/927430657-cleanart-as) | Nordre Follo | 9 | 3,12 mill. kr | +41,2 % |
| [ECO SHINE NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/925597244-eco-shine-norge-as) | Nordre Follo | 60 | 13,7 mill. kr | +42,1 % |
| [TRIMO RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/913156854-trimo-renhold-as) | Nordre Follo | 8 | 3,49 mill. kr | −17,7 % |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
