---
title: "NORRLANDSPALL AS (928345785): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NORRLANDSPALL AS i Enebakk hadde 4,52 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928345785-norrlandspall-as"
---

# NORRLANDSPALL AS

Engroshandel med innsatsvarer ellers · Enebakk

- Org.nr: 928 345 785
- Telefon: 55 21 81 00
- Styreleder: John Henrik Morén

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,52 mill. kr (+4,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 316 421 kr (Margin 7,0 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,3 % (meget god). Opp fra 12,1 % i 2024
- Likviditet: 5,11 (meget god). Opp fra 4,29 i 2024
- Soliditet: 80,4 % (meget god). Opp fra 76,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 25,5 % | 11,0 % | 12,1 % | 15,3 % |
| Driftsmargin | - | 21,2 % | 2,9 % | 4,7 % | 7,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 11,8 % | 14,4 % | 19,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 12,87 | 4,29 | 5,11 |
| Soliditet | 100,0 % | 89,9 % | 92,2 % | 76,7 % | 80,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,1 | 0,1 | 0,3 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 1 427 | 5 023 | 4 330 | 4 518 |
| Driftsresultat | - | 302 | 148 | 204 | 316 |
| Årsresultat | 0 | 237 | 121 | 161 | 246 |
| Driftsmargin | - | 21,2 % | 2,9 % | 4,7 % | 7,0 % |
| Sum gjeld | 0 | 138 | 114 | 462 | 429 |
| Sum driftskostnader | - | 1 125 | 4 875 | 4 127 | 4 202 |
| Finansresultat | - | 1 | 6 | 3 | −2 |
| Resultat før skatt | - | - | 154 | 207 | 315 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | - | - | 1 471 | 1 980 | 2 193 |
| Sum eiendeler | 1 000 | 1 375 | 1 471 | 1 980 | 2 193 |
| Egenkapital | 1 000 | 1 237 | 1 357 | 1 518 | 1 764 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 114 | 462 | 429 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- John Henrik Morén: Styrets leder
- John Per Conrad Nyberg: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Andersrudveien 1, 1914 Ytre Enebakk
- Postadresse: c/o Norrlandspall Invest AB, Täktvägen 12, Se-904 40 Röbäck
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.860 Engroshandel med innsatsvarer ellers
- Etablert: 01.12.2021
- Aksjekapital: 1 000 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 13.05.2022
- Regnskapsfører: [DELOITTE SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/997459709-deloitte-services-as)
- Størrelse: Nr. 76 av 135 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive handel med emballasje og det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 20.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000569544&sokeverdi=928345785&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [A.K. DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/985827060-a-k-drift-as) | Enebakk | - | 568 785 kr | - |
| [PG PROFIL AS](https://www.norscout.com/no/company/999507565-pg-profil-as) | Enebakk | - | 5,17 mill. kr | +4,7 % |
| [BICA AS](https://www.norscout.com/no/company/819085072-bica-as) | Enebakk | - | 3,35 mill. kr | +114,6 % |
| [HAUGNES HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/977492335-haugnes-holding-as) | Enebakk | - | 8,54 mill. kr | +2,8 % |
| [ERIK LARSEN & SØN AS](https://www.norscout.com/no/company/931523090-erik-larsen-son-as) | Enebakk | - | 2,76 mill. kr | - |
| [INTERVEKST AS](https://www.norscout.com/no/company/940287278-intervekst-as) | Enebakk | - | 9,35 mill. kr | −5,9 % |
| [INNOSURGE ORTHO NO AS](https://www.norscout.com/no/company/920862225-innosurge-ortho-no-as) | Enebakk | - | 2,18 mill. kr | −42,6 % |
| [CONSTRUCTION SUPPLY AS](https://www.norscout.com/no/company/921846908-construction-supply-as) | Enebakk | - | 9,74 mill. kr | +29,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 21.07.2026.
