---
title: "MITS HOLDING AS (928413683): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MITS HOLDING AS i Narvik hadde 250 000 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928413683-mits-holding-as"
---

# MITS HOLDING AS

Uoppgitt · Narvik

- Org.nr: 928 413 683
- Styreleder: Steinar Finstad

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 250 000 kr (−76,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 243 405 kr (Margin 97,4 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,2 % (tilfredsstillende). Ned fra 32,4 % i 2024
- Likviditet: 0,30 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,50 i 2024
- Soliditet: 54,7 % (meget god). Ned fra 73,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 32,4 % | 9,2 % |
| Driftsmargin | 99,3 % | 99,3 % | 97,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 45,8 % | 13,3 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,50 | 0,30 |
| Soliditet | 65,3 % | 73,5 % | 54,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,4 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 963 | 1 055 | 250 |
| Driftsresultat | 956 | 1 048 | 243 |
| Årsresultat | 712 | 1 230 | 255 |
| Driftsmargin | 99,3 % | 99,3 % | 97,4 % |
| Sum gjeld | 1 114 | 864 | 1 200 |
| Sum driftskostnader | 6 | 8 | 7 |
| Finansresultat | −35 | −20 | 12 |
| Resultat før skatt | 922 | 1 027 | 255 |
| Anleggsmidler | 2 187 | 2 187 | 2 287 |
| Omløpsmidler | 1 023 | 1 068 | 359 |
| Sum eiendeler | 3 210 | 3 255 | 2 647 |
| Egenkapital | 2 097 | 2 391 | 1 447 |
| Kortsiktig gjeld | - | 713 | 1 200 |
| Langsiktig gjeld | 1 114 | 151 | - |

## Ledelse og styre

- Steinar Finstad: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Bergfrueveien 5A, 8515 Narvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 05.11.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 2 746 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i selskap med økonomisk formål.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 14.01.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000014941&sokeverdi=928413683&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [O. ALM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920213499-o-alm-holding-as) | Narvik | - | 251 988 kr | - |
| [OLD TRAFFORD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920202810-old-trafford-holding-as) | Narvik | - | 150 000 kr | - |
| [ADMNI AS](https://www.norscout.com/no/company/930854182-admni-as) | Narvik | - | 592 390 kr | - |
| [A. ALM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920204600-a-alm-holding-as) | Narvik | - | 150 000 kr | - |
| [TT GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/995955466-tt-group-as) | Narvik | - | 694 280 kr | - |
| [ION INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/833481622-ion-invest-as) | Narvik | - | 146 347 kr | - |
| [Kuraas & Sønner AS](https://www.norscout.com/no/company/913636074-kuraas-sonner-as) | Narvik | - | 814 067 kr | - |
| [ØTEI AS](https://www.norscout.com/no/company/931310488-otei-as) | Narvik | - | 145 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 19.03.2026.
