---
title: "LINE MEDICAL II AS (928429466): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LINE MEDICAL II AS i Oslo hadde 90 974 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928429466-line-medical-ii-as"
---

# LINE MEDICAL II AS

Uoppgitt · Oslo

- Org.nr: 928 429 466
- Styreleder: Inger Øverlie

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 90 974 kr (+331,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 61 276 kr (Margin 67,4 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 0,5 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,0 % i 2024
- Likviditet: 35,48 (meget god). Ned fra 51,00 i 2024
- Soliditet: 99,8 % (meget god). Ned fra 99,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 0,0 % | 0,5 % |
| Driftsmargin | - | −37,7 % | 67,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 0,0 % | 0,5 % |
| Likviditetsgrad | 172,50 | 51,00 | 35,48 |
| Soliditet | 99,9 % | 99,9 % | 99,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 21 | 91 |
| Driftsresultat | −29 | −8 | 61 |
| Årsresultat | 10 405 | −5 | 57 |
| Driftsmargin | - | −37,7 % | 67,4 % |
| Sum gjeld | 11 | 17 | 26 |
| Sum driftskostnader | 29 | 29 | 30 |
| Finansresultat | 10 434 | 3 | 3 |
| Resultat før skatt | 10 405 | −5 | 64 |
| Anleggsmidler | 10 230 | 11 220 | 11 220 |
| Omløpsmidler | 1 854 | 865 | 931 |
| Sum eiendeler | 12 084 | 12 085 | 12 152 |
| Egenkapital | 12 073 | 12 068 | 12 125 |
| Kortsiktig gjeld | 11 | 17 | 26 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Inger Øverlie: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vennersborgveien 28, 0281 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 17.11.2021
- Aksjekapital: 54 300 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SOLDI REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/847812362-soldi-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 3 758 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie og investere i aksjer, andeler og tilsvarende produkter.

## Kunngjøringer

- 21.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000288849&sokeverdi=928429466&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ØVSTEDAL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930310298-ovstedal-holding-as) | Oslo | - | 91 633 kr | - |
| [LAMINOR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934426436-laminor-holding-as) | Oslo | - | 90 580 kr | - |
| [SOLIDMOTORS AS](https://www.norscout.com/no/company/936446310-solidmotors-as) | Oslo | - | 92 937 kr | - |
| [NORTH ENERGY ASA](https://www.norscout.com/no/company/891797702-north-energy-asa) | Oslo | - | 90 000 kr | - |
| [NYC INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/932926717-nyc-invest-as) | Oslo | - | 93 450 kr | - |
| [TERMA INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/934633407-terma-invest-as) | Oslo | - | 90 000 kr | - |
| [ONARA AS](https://www.norscout.com/no/company/926172255-onara-as) | Oslo | - | 94 106 kr | −98,1 % |
| [BRAMA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/998725550-brama-holding-as) | Oslo | - | 89 429 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 22.05.2026.
