---
title: "ARVID M INVEST AS (928435199): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ARVID M INVEST AS i Steinkjer er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Rita Kleven. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928435199-arvid-m-invest-as"
---

# ARVID M INVEST AS

Uoppgitt · Steinkjer

- Org.nr: 928 435 199
- Daglig leder: Rita Kleven (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −11 416 kr
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 6,3 % (tilfredsstillende). Opp fra 5,1 % i 2024
- Likviditet: 2,20 (meget god). Opp fra 1,13 i 2024
- Soliditet: 97,0 % (meget god). Ned fra 97,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,1 % | 6,3 % |
| Driftsmargin | 99,7 % | - | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 5,2 % | 6,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,05 | 1,13 | 2,20 |
| Soliditet | 97,9 % | 97,2 % | 97,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 750 | - | - |
| Driftsresultat | 747 | −4 | −11 |
| Årsresultat | 745 | 1 004 | 1 271 |
| Driftsmargin | 99,7 % | - | - |
| Sum gjeld | 404 | 561 | 620 |
| Sum driftskostnader | 3 | 4 | 11 |
| Finansresultat | - | 1 017 | 1 299 |
| Resultat før skatt | 747 | 1 013 | 1 288 |
| Anleggsmidler | 19 573 | 19 573 | 19 573 |
| Omløpsmidler | 22 | 632 | 1 362 |
| Sum eiendeler | 19 595 | 20 205 | 20 935 |
| Egenkapital | 19 191 | 19 644 | 20 316 |
| Kortsiktig gjeld | 404 | 561 | 620 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Rita Kleven: Daglig leder og styrets leder
- Arnt Harry Lorentsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Langrennshalla 35, 7715 Steinkjer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 01.12.2021
- Tidligere navn: NFH 211249 AS (2021 til 2022)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [NAMDAL REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/984997965-namdal-regnskap-as)
- Formål: Selskapets virksomhet skal være å være et holdingselskap. Investeringer i aksjer og øvrige verdipapirer, eiendom og det som står i naturlig forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 19.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000278642&sokeverdi=928435199&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

- [STEINMO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927526638-steinmo-holding-as), Steinkjer
- [LORVIK VESTRE AS](https://www.norscout.com/no/company/929250184-lorvik-vestre-as), Steinkjer
- [H. LORENTZEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927412543-h-lorentzen-holding-as), Steinkjer
- [TT FORSIKRING OG FINANS STEINKJER AS](https://www.norscout.com/no/company/929474759-tt-forsikring-og-finans-steinkjer-as), Steinkjer
- [A.HAUGEN-INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/927371928-a-haugen-invest-as), Steinkjer
- [RØLI HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930085170-roli-holding-as), Steinkjer
- [BARTNES INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/927329050-bartnes-invest-as), Steinkjer
- [TRT AS](https://www.norscout.com/no/company/930255416-trt-as), Steinkjer

Kilde: Norscout. Oppdatert 20.05.2026.
