---
title: "NINAS INVEST AS (928453669): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NINAS INVEST AS i Lillesand hadde 210 025 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928453669-ninas-invest-as"
---

# NINAS INVEST AS

Skjønnhetspleie · Lillesand

- Org.nr: 928 453 669
- Styreleder: Nina Tharaldsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 210 025 kr (+11 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 4 368 kr (Margin 2,1 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 0,3 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −3,3 % i 2024
- Likviditet: 0,20 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,87 i 2024
- Soliditet: 34,2 % (god). Opp fra 33,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −3,3 % | 0,3 % |
| Driftsmargin | −428,5 % | −185,1 % | 2,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −26,1 % | −9,2 % |
| Likviditetsgrad | 2,26 | 0,87 | 0,20 |
| Soliditet | 37,9 % | 33,2 % | 34,2 % |
| Gjeldsgrad | 1,6 | 2,0 | 1,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 213 | 189 | 210 |
| Driftsresultat | −914 | −350 | 4 |
| Årsresultat | −1 037 | −782 | −229 |
| Driftsmargin | −428,5 % | −185,1 % | 2,1 % |
| Sum gjeld | 6 318 | 6 197 | 5 476 |
| Sum driftskostnader | 1 128 | 540 | 206 |
| Finansresultat | −353 | −554 | −278 |
| Resultat før skatt | −1 267 | −904 | −273 |
| Anleggsmidler | 8 496 | 8 394 | 8 189 |
| Omløpsmidler | 1 679 | 879 | 134 |
| Sum eiendeler | 10 176 | 9 272 | 8 323 |
| Egenkapital | 3 858 | 3 076 | 2 847 |
| Kortsiktig gjeld | 744 | 1 011 | 682 |
| Langsiktig gjeld | 5 574 | 5 185 | 4 794 |

## Ledelse og styre

- Nina Tharaldsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ulvøysundveien 140A, 4770 Høvåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 26.10.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [RELEVANT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/919828129-relevant-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 711 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å investere i finansaktiva, delta aktivt i andre selskap og kjøp, salg og utleie av fast eiendom.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 25.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000207705&sokeverdi=928453669&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000532587&sokeverdi=928453669&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BRIGITTES VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/931705989-brigittes-velvaere-as) | Lillesand | - | 378 629 kr | - |
| [LILLESAND FOTPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/919326247-lillesand-fotpleie-as) | Lillesand | - | 887 876 kr | - |
| [MEDIC MAKEUP NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/830973982-medic-makeup-norway-as) | Lillesand | - | 948 071 kr | - |
| [U.R. DESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/930033618-u-r-design-as) | Lillesand | - | 1,37 mill. kr | −4,2 % |
| [KLIPPTID AS](https://www.norscout.com/no/company/934988043-klipptid-as) | Lillesand | - | 134 082 kr | - |
| [SERVICE SØR AS](https://www.norscout.com/no/company/921584385-service-sor-as) | Lillesand | - | 456 050 kr | - |
| [STRÅ BY CATHRINE AS](https://www.norscout.com/no/company/936566510-stra-by-cathrine-as) | Lillesand | - | 77 923 kr | - |
| [FRISØRKJELLEREN LILLESAND AS](https://www.norscout.com/no/company/932761343-frisorkjelleren-lillesand-as) | Lillesand | - | 524 817 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
