---
title: "EMJA HOLDING AS (928499049): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "EMJA HOLDING AS i Nordre Follo hadde 632 941 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928499049-emja-holding-as"
---

# EMJA HOLDING AS

Treningssentervirksomhet · Nordre Follo

- Org.nr: 928 499 049
- Styreleder: Stian Olimb

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 632 941 kr
- Driftsresultat 2025: −127 905 kr (Margin −20,2 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −6,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 27,6 % i 2024
- Likviditet: 0,97 (svak). Ned fra 1,34 i 2024
- Soliditet: 18,5 % (god). Ned fra 27,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 27,6 % | −6,3 % |
| Driftsmargin | - | - | −20,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 86,6 % | −30,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,15 | 1,34 | 0,97 |
| Soliditet | 44,0 % | 27,2 % | 18,5 % |
| Gjeldsgrad | 1,3 | 2,7 | 4,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 633 |
| Driftsresultat | −9 | −18 | −128 |
| Årsresultat | 120 | 221 | −102 |
| Driftsmargin | - | - | −20,2 % |
| Sum gjeld | 159 | 1 032 | 1 254 |
| Sum driftskostnader | 9 | 18 | 761 |
| Finansresultat | 129 | 239 | 25 |
| Resultat før skatt | 120 | 221 | −102 |
| Anleggsmidler | 259 | 707 | 807 |
| Omløpsmidler | 24 | 711 | 731 |
| Sum eiendeler | 284 | 1 418 | 1 538 |
| Egenkapital | 125 | 386 | 284 |
| Kortsiktig gjeld | 159 | 532 | 754 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 500 | 500 |

## Ledelse og styre

- Stian Olimb: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Stian Olimb, Skiveien 91, 1410 Kolbotn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 24.11.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [M MORTENSEN REGNSKAPSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/943436169-m-mortensen-regnskapsservice-as)
- Størrelse: Nr. 696 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie og forvalte investeringer i andre selskaper og annet som står i naturlig forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 15.09.2026: Næringskode endret
- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 30.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000320146&sokeverdi=928499049&spraak=nb)
- 06.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000822572&sokeverdi=928499049&spraak=nb)
- 06.11.2025: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000822573&sokeverdi=928499049&spraak=nb)
- 15.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000587549&sokeverdi=928499049&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PULS BØLERÅSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/918612394-puls-bolerasen-as) | Nordre Follo | - | 1,39 mill. kr | −13 % |
| [PUMAFITNESS AS](https://www.norscout.com/no/company/934342003-pumafitness-as) | Nordre Follo | - | 250 000 kr | - |
| [PULS GREVERUD AS](https://www.norscout.com/no/company/922853274-puls-greverud-as) | Nordre Follo | - | 2,63 mill. kr | −8,0 % |
| [PULS HELSE AS](https://www.norscout.com/no/company/929139402-puls-helse-as) | Nordre Follo | - | 155 770 kr | - |
| [PULS MARIKOLLEN AS](https://www.norscout.com/no/company/928788121-puls-marikollen-as) | Nordre Follo | - | 2,81 mill. kr | −13,8 % |
| [PEKK AS](https://www.norscout.com/no/company/933296059-pekk-as) | Nordre Follo | - | 50 000 kr | - |
| [PULS KANTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/916610726-puls-kantor-as) | Nordre Follo | - | 2,95 mill. kr | +9,5 % |
| [ENIVI AS](https://www.norscout.com/no/company/934384911-enivi-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.09.2026.
