---
title: "TECE HOLDING AS (928507807): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TECE HOLDING AS i Askøy hadde 1,37 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928507807-tece-holding-as"
---

# TECE HOLDING AS

Uoppgitt · Askøy

- Org.nr: 928 507 807
- Styreleder: Tonny Eliassen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,37 mill. kr (−49,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 614 000 kr (Margin 45 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 64,9 % (meget god). Opp fra 24,3 % i 2024
- Likviditet: 5,94 (meget god). Opp fra 2,24 i 2024
- Soliditet: 69,2 % (meget god). Opp fra 57,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 42,5 % | 24,3 % | 64,9 % |
| Driftsmargin | - | 12,7 % | 14,7 % | 9,5 % | 45,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 186,2 % | 109,2 % | 45,4 % | 104,8 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,71 | 2,07 | 2,24 | 5,94 |
| Soliditet | 100,0 % | 26,1 % | 48,5 % | 57,3 % | 69,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 2,8 | 1,1 | 0,7 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 1 598 | 2 429 | 2 704 | 1 365 |
| Driftsresultat | 0 | 203 | 357 | 257 | 614 |
| Årsresultat | 0 | 158 | 278 | 201 | 481 |
| Driftsmargin | - | 12,7 % | 14,7 % | 9,5 % | 45 % |
| Sum gjeld | 0 | 531 | 503 | 498 | 226 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 2 447 | - |
| Finansresultat | - | - | - | 0 | - |
| Resultat før skatt | 0 | 203 | 357 | 257 | 616 |
| Anleggsmidler | 0 | 43 | 56 | 68 | 16 |
| Omløpsmidler | 30 | 677 | 905 | 1 097 | 719 |
| Sum eiendeler | 30 | 720 | 961 | 1 165 | 734 |
| Egenkapital | 30 | 188 | 466 | 667 | 508 |
| Kortsiktig gjeld | - | 396 | 438 | 489 | 121 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 136 | 65 | 9 | 106 |

## Ledelse og styre

- Tonny Eliassen: Styrets leder
- Christoffer Eliassen: Styremedlem
- Tone Mette Eliassen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Davangervegen 321, 5310 Hauglandshella
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 31.10.2021
- Tidligere navn: SPRINKLERMONTØREN AS (2022 til 2025)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ELTO REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/991599460-elto-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 087 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie aksjer i andre aksjeselskap, annet som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Styret endret
- 27.11.2025: Registrert under avvikling
- 27.11.2025: Navn endret
- 27.11.2025: Næringskode endret
- 27.11.2025: Formål endret
- 13.10.2025: Registrert under avvikling

## Kunngjøringer

- 06.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000668584&sokeverdi=928507807&spraak=nb)
- 27.11.2025: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000852650&sokeverdi=928507807&spraak=nb)
- 27.11.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000852649&sokeverdi=928507807&spraak=nb)
- 27.11.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000852648&sokeverdi=928507807&spraak=nb)
- 27.11.2025: [Omgjøring av oppløsning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000852646&sokeverdi=928507807&spraak=nb)
- 27.11.2025: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000852647&sokeverdi=928507807&spraak=nb)
- 13.10.2025: [Oppløsning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000785868&sokeverdi=928507807&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000624095&sokeverdi=928507807&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [K2 TECHNOLOGY AS](https://www.norscout.com/no/company/834894262-k2-technology-as) | Askøy | - | 2,32 mill. kr | - |
| [R.E.N. MULTI AS](https://www.norscout.com/no/company/918034412-r-e-n-multi-as) | Askøy | - | 1,13 mill. kr | - |
| [BYGGMESTER TOM STØLEN AS](https://www.norscout.com/no/company/924193050-byggmester-tom-stolen-as) | Askøy | - | 3,29 mill. kr | - |
| [SIRUN AS](https://www.norscout.com/no/company/931686860-sirun-as) | Askøy | - | 670 828 kr | - |
| [REDINHA AS](https://www.norscout.com/no/company/989186590-redinha-as) | Askøy | - | 25,2 mill. kr | +22,3 % |
| [GJØEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/922177546-gjoen-holding-as) | Askøy | - | 591 095 kr | - |
| [GUS1 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/830089322-gus1-holding-as) | Askøy | - | 510 267 kr | - |
| [FIRST PRINCIPLES CAPITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/920775039-first-principles-capital-as) | Askøy | - | 404 991 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.08.2026.
