---
title: "ENERLYS' RØRSERVICE AS (928522059): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ENERLYS' RØRSERVICE AS i Oslo hadde 1,81 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928522059-enerlys-rorservice-as"
---

# ENERLYS' RØRSERVICE AS

Rørleggerarbeid · Oslo

- Org.nr: 928 522 059
- Styreleder: Lars Enerly

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,81 mill. kr (+28,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 69 159 kr (Margin 3,8 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 25,0 % (meget god). Opp fra −10,1 % i 2024
- Likviditet: 1,57 (god). Opp fra 1,37 i 2024
- Soliditet: 34,6 % (god). Opp fra 26,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −10,1 % | 25,0 % |
| Driftsmargin | 2,1 % | −1,9 % | 3,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −40,0 % | 78,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,47 | 1,37 | 1,57 |
| Soliditet | 29,1 % | 26,6 % | 34,6 % |
| Gjeldsgrad | 2,4 | 2,8 | 1,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 478 | 1 406 | 1 806 |
| Driftsresultat | 32 | −27 | 69 |
| Årsresultat | 20 | −23 | 50 |
| Driftsmargin | 2,1 % | −1,9 % | 3,8 % |
| Sum gjeld | 207 | 171 | 212 |
| Sum driftskostnader | 1 447 | 1 433 | 1 737 |
| Finansresultat | −5 | −2 | −1 |
| Resultat før skatt | 26 | −29 | 68 |
| Anleggsmidler | 45 | 34 | 14 |
| Omløpsmidler | 247 | 199 | 310 |
| Sum eiendeler | 292 | 232 | 324 |
| Egenkapital | 85 | 62 | 112 |
| Kortsiktig gjeld | 168 | 145 | 197 |
| Langsiktig gjeld | 39 | 26 | 15 |

## Ledelse og styre

- Lars Enerly: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Lindebergåsen 50A, 1068 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 15.12.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2022
- Regnskapsfører: [NIVAL AS](https://www.norscout.com/no/company/824591962-nival-as)
- Størrelse: Nr. 1 868 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rørleggertjenester.

## Siste endringer

- 30.06.2026: Regnskapsfører endret
- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 12.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000261810&sokeverdi=928522059&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TRYMA AS](https://www.norscout.com/no/company/984289952-tryma-as) | Oslo | - | 1,81 mill. kr | +1,5 % |
| [WAMBERG RØR OG FLIS AS](https://www.norscout.com/no/company/989864807-wamberg-ror-og-flis-as) | Oslo | - | 1,78 mill. kr | −21,4 % |
| [RS RØR SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/923049827-rs-ror-service-as) | Oslo | - | 1,86 mill. kr | −8,9 % |
| [BYGGLUND DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/935835607-bygglund-drift-as) | Oslo | - | 1,77 mill. kr | - |
| [SMESTAD RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/934899598-smestad-ror-as) | Oslo | - | 1,87 mill. kr | - |
| [AS LINNES](https://www.norscout.com/no/company/941870600-as-linnes) | Oslo | - | 1,77 mill. kr | −22 % |
| [JAVO VARMESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/921038755-javo-varmeservice-as) | Oslo | - | 1,9 mill. kr | +8,5 % |
| [RØRLEGGERMESTER J. E. ULVEN AS](https://www.norscout.com/no/company/968356844-rorleggermester-j-e-ulven-as) | Oslo | - | 1,76 mill. kr | −26,7 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Rørleggerfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.05.2026.
