---
title: "FORSE KONFERANSEBYRÅ AS (928530833): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FORSE KONFERANSEBYRÅ AS i Stavanger hadde 5,99 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Werner Andreassen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928530833-forse-konferansebyra-as"
---

# FORSE KONFERANSEBYRÅ AS

Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · Stavanger

- Org.nr: 928 530 833
- Daglig leder: Werner Andreassen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 5,99 mill. kr (+57,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,25 mill. kr (Margin 21 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 33,5 % (meget god). Ned fra 41,8 % i 2024
- Likviditet: 2,48 (meget god). Opp fra 2,31 i 2024
- Soliditet: 59,6 % (meget god). Opp fra 56,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 145,3 % | 7,5 % | 41,8 % | 33,5 % |
| Driftsmargin | - | 33,4 % | 3,0 % | 24,1 % | 21,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 11,1 % | 67,0 % | 56,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,78 | 2,31 | 2,48 |
| Soliditet | - | 58,2 % | 73,9 % | 56,8 % | 59,6 % |
| Gjeldsgrad | - | 0,7 | 0,4 | 0,8 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 3 556 | 3 354 | 3 790 | 5 986 |
| Driftsresultat | 0 | 1 189 | 99 | 914 | 1 255 |
| Årsresultat | 0 | 928 | 85 | 733 | 983 |
| Driftsmargin | - | 33,4 % | 3,0 % | 24,1 % | 21 % |
| Sum gjeld | 0 | 684 | 366 | 1 345 | 1 865 |
| Sum driftskostnader | 0 | 2 367 | - | 2 876 | 4 731 |
| Finansresultat | 0 | 0 | - | 27 | 23 |
| Resultat før skatt | - | - | 110 | 940 | 1 277 |
| Anleggsmidler | 0 | 18 | 26 | 15 | 4 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 378 | 3 101 | 4 614 |
| Sum eiendeler | 0 | 1 637 | 1 404 | 3 116 | 4 618 |
| Egenkapital | 0 | 953 | 1 037 | 1 770 | 2 754 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 365 | 1 342 | 1 864 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 | 3 | 1 |

## Ledelse og styre

- Werner Andreassen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Melshaugveien 1, 4085 Hundvåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
- Etablert: 03.01.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2022
- Størrelse: Nr. 148 av 778 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produksjon av alle typer arrangementer, samt rådgivning og bistand til arrangører av konferanser, kongresser, messer og lignende.

## Siste endringer

- 01.10.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 03.10.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000772548&sokeverdi=928530833&spraak=nb)
- 01.10.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000770125&sokeverdi=928530833&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WEWENTLIVE AS](https://www.norscout.com/no/company/930532622-wewentlive-as) | Stavanger | - | 23,5 mill. kr | +48,6 % |
| [STAVANGER GLØD AS](https://www.norscout.com/no/company/831239492-stavanger-glod-as) | Stavanger | - | 3,94 mill. kr | +6,4 % |
| [KULTURKOMPANIET AS](https://www.norscout.com/no/company/879582482-kulturkompaniet-as) | Stavanger | - | 94,7 mill. kr | +45,4 % |
| [KULTURHAV AS](https://www.norscout.com/no/company/834080702-kulturhav-as) | Stavanger | - | 2,99 mill. kr | - |
| [INNOVATION DOCK EVENT AS](https://www.norscout.com/no/company/915377289-innovation-dock-event-as) | Stavanger | 5 | 1,32 mill. kr | +11,1 % |
| [HERLIGE STAVANGER RESTAURANTER AS](https://www.norscout.com/no/company/979356110-herlige-stavanger-restauranter-as) | Stavanger | - | 2,5 mill. kr | −21,2 % |
| [RYFYLKE LIVSGNIST AS](https://www.norscout.com/no/company/985465681-ryfylke-livsgnist-as) | Stavanger | 5 | 4,11 mill. kr | +5,6 % |
| [MIN PRODUKSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/921059000-min-produksjon-as) | Stavanger | - | 2,22 mill. kr | +22,1 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
