---
title: "PYRONOR AS (928540073): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PYRONOR AS i Rana hadde 684 000 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928540073-pyronor-as"
---

# PYRONOR AS

Uoppgitt · Rana

- Org.nr: 928 540 073
- Styreleder: Håkon Dehlin

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 684 000 kr (−1,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 270 000 kr (Margin 39,5 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 29,1 % (meget god)
- Likviditet: 1,00 (tilfredsstillende). Opp fra 0,78 i 2024
- Soliditet: 23,0 % (god). Opp fra 1,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 29,1 % |
| Driftsmargin | - | 6,4 % | −6,9 % | 39,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 122,7 % | −146,4 % | 230,2 % |
| Likviditetsgrad | - | 0,82 | 0,78 | 1,00 |
| Soliditet | 8,9 % | 6,7 % | 1,0 % | 23,0 % |
| Gjeldsgrad | 10,3 | 13,9 | 100,2 | 3,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 721 | 697 | 684 |
| Driftsresultat | −12 | 46 | −48 | 270 |
| Årsresultat | −12 | 38 | −48 | 217 |
| Driftsmargin | - | 6,4 % | −6,9 % | 39,5 % |
| Sum gjeld | 184 | 791 | 864 | 757 |
| Sum driftskostnader | - | - | 745 | - |
| Finansresultat | - | - | 0 | - |
| Resultat før skatt | −12 | 46 | −48 | 270 |
| Anleggsmidler | 202 | 202 | 202 | 222 |
| Omløpsmidler | 1 | 646 | 670 | 760 |
| Sum eiendeler | 203 | 848 | 872 | 982 |
| Egenkapital | 18 | 57 | 9 | 226 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 791 | 864 | 757 |
| Langsiktig gjeld | 184 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Håkon Dehlin: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Utsikten 2A, 8610 Mo i Rana
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 01.01.2022
- Tidligere navn: H.HOLDING AS (2022); AFAS 10122-17 AS (2022)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 27.11.2023
- Størrelse: Nr. 1 736 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Foreta investeringer, samt salg av varer og tjenester innen pyroteknikk.

## Siste endringer

- 27.10.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 27.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000717544&sokeverdi=928540073&spraak=nb)
- 27.10.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000805057&sokeverdi=928540073&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LIFJELL AS](https://www.norscout.com/no/company/931518380-lifjell-as) | Rana | - | 761 727 kr | - |
| [TEIGENINVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/835769682-teigeninvest-as) | Rana | - | 329 000 kr | - |
| [SANDHEI INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/935096758-sandhei-invest-as) | Rana | - | 1,12 mill. kr | - |
| [LB-HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929675177-lb-holding-as) | Rana | - | 167 972 kr | - |
| [BOHLIN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928770737-bohlin-holding-as) | Rana | - | 1,2 mill. kr | −4,2 % |
| [H HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923737294-h-holding-as) | Rana | - | 110 068 kr | - |
| [AALBERG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913523660-aalberg-holding-as) | Rana | - | 95 829 kr | −92,6 % |
| [T.O. HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926715615-t-o-holding-as) | Rana | - | 89 091 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
