---
title: "O&M INVEST AS (928552144): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "O&M INVEST AS i Stavanger hadde 240 800 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Oddbjørn Magne Kopperstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928552144-o-m-invest-as"
---

# O&M INVEST AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 928 552 144
- Daglig leder: Oddbjørn Magne Kopperstad (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 240 800 kr (+20,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 217 699 kr (Margin 90,4 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 29,3 % (meget god). Ned fra 47,7 % i 2024
- Likviditet: 1,03 (tilfredsstillende). Opp fra 0,57 i 2024
- Soliditet: 27,8 % (god). Ned fra 28,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 47,7 % | 29,3 % |
| Driftsmargin | - | 89,2 % | 90,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 249,1 % | 97,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,01 | 0,57 | 1,03 |
| Soliditet | −0,6 % | 28,5 % | 27,8 % |
| Gjeldsgrad | - | 2,5 | 2,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 200 | 241 |
| Driftsresultat | −8 | 178 | 218 |
| Årsresultat | −18 | 136 | 165 |
| Driftsmargin | - | 89,2 % | 90,4 % |
| Sum gjeld | 284 | 339 | 781 |
| Sum driftskostnader | 8 | 22 | 23 |
| Finansresultat | −9 | −12 | −6 |
| Resultat før skatt | −18 | 166 | 212 |
| Anleggsmidler | 280 | 280 | 280 |
| Omløpsmidler | 3 | 193 | 801 |
| Sum eiendeler | 283 | 473 | 1 081 |
| Egenkapital | −2 | 135 | 300 |
| Kortsiktig gjeld | 284 | 339 | 781 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Oddbjørn Magne Kopperstad: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gamle Godesetveien 10, 4032 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 10.12.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 19.05.2024
- Regnskapsfører: [CROWE STAVANGER REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/985182736-crowe-stavanger-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 2 782 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i aksjer og andeler og tilhørende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 05.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000238634&sokeverdi=928552144&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BTHOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930819840-btholding-as) | Stavanger | - | 247 194 kr | - |
| [MCO CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/931075489-mco-consult-as) | Stavanger | - | 233 825 kr | - |
| [BEYOND PROTEINS INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/929455665-beyond-proteins-invest-as) | Stavanger | - | 252 572 kr | - |
| [INCOM INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/990141401-incom-invest-as) | Stavanger | - | 230 000 kr | - |
| [RS HOLDING GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/932742551-rs-holding-group-as) | Stavanger | - | 260 832 kr | - |
| [SIMPLY AS](https://www.norscout.com/no/company/932912244-simply-as) | Stavanger | - | 226 822 kr | - |
| [SAND STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/934762045-sand-studio-as) | Stavanger | - | 278 409 kr | - |
| [JJ FINANS AS](https://www.norscout.com/no/company/933188442-jj-finans-as) | Stavanger | - | 219 736 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
