---
title: "OPPLEV SOLBAKKE AS (928582787): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "OPPLEV SOLBAKKE AS i Hvaler hadde 57 979 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928582787-opplev-solbakke-as"
---

# OPPLEV SOLBAKKE AS

Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · Hvaler

- Org.nr: 928 582 787
- Styreleder: Jan Joachim Johannessen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 57 979 kr (+23,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −8 317 kr (Margin −14,3 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −15,8 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 1,11 (tilfredsstillende). Ned fra 1,30 i 2024
- Soliditet: 9,8 % (svak). Ned fra 23,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −15,8 % |
| Driftsmargin | 4,1 % | −2,2 % | −14,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −7,7 % | −93,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,18 | 1,30 | 1,11 |
| Soliditet | 15,2 % | 23,1 % | 9,8 % |
| Gjeldsgrad | 5,6 | 3,3 | 9,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 52 | 47 | 58 |
| Driftsresultat | 2 | −1 | −8 |
| Årsresultat | 2 | −1 | −8 |
| Driftsmargin | 4,1 % | −2,2 % | −14,3 % |
| Sum gjeld | 79 | 44 | 44 |
| Sum driftskostnader | 50 | 48 | 66 |
| Finansresultat | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | 2 | −1 | −8 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 93 | 57 | 49 |
| Sum eiendeler | 93 | 57 | 49 |
| Egenkapital | 14 | 13 | 5 |
| Kortsiktig gjeld | 79 | 44 | 44 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Jan Joachim Johannessen: Styrets leder
- Mette Randem: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Huserveien 70, 1684 Vesterøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
- Etablert: 04.01.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 689 av 778 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Innholdsproduksjon og arrangør av aktiviteter og opplevelser for bedrift- og privatmarkedet med tilstøtende virksomhet, samt kjøp og salg av verdipapirer og eiendom.

## Kunngjøringer

- 06.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000503381&sokeverdi=928582787&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HVALER OPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/933220095-hvaler-open-as) | Hvaler | - | 72 000 kr | - |
| [DITT HVALER AS](https://www.norscout.com/no/company/917617066-ditt-hvaler-as) | Hvaler | - | 388 000 kr | - |
| [AC EXPERIENCE AS](https://www.norscout.com/no/company/920934145-ac-experience-as) | Hvaler | - | 598 068 kr | - |
| [BRUA-BUA AS](https://www.norscout.com/no/company/920954391-brua-bua-as) | Hvaler | 9 | 1,29 mill. kr | - |
| [FERDAMINNE AS](https://www.norscout.com/no/company/835376672-ferdaminne-as) | Hvaler | - | 174 254 kr | - |
| [PINBAR AS](https://www.norscout.com/no/company/976228006-pinbar-as) | Askøy | - | 59 000 kr | - |
| [BYGDASJARM AS](https://www.norscout.com/no/company/923829113-bygdasjarm-as) | Vaksdal | - | 57 400 kr | - |
| [ARCTIC OUTDOOR AS](https://www.norscout.com/no/company/918719997-arctic-outdoor-as) | Meløy | - | 60 236 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.07.2026.
