---
title: "SÆTRE FARM AS (928681491): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SÆTRE FARM AS i Nore og Uvdal hadde 294 144 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Hege Sætre. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928681491-saetre-farm-as"
---

# SÆTRE FARM AS

Produksjon av brød og ferske konditorvarer · Nore og Uvdal

- Org.nr: 928 681 491
- Daglig leder: Hege Sætre

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 294 144 kr (−29,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −30 793 kr (Margin −10,5 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,95 (svak). Ned fra 1,34 i 2024
- Soliditet: 245,7 % (meget god). Opp fra 212,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 51,8 % | 20,9 % | −10,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 26,6 % | −9,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,71 | 1,34 | 0,95 |
| Soliditet | 191,3 % | 212,0 % | 245,7 % |
| Gjeldsgrad | −0,5 | −0,5 | −0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 446 | 415 | 294 |
| Driftsresultat | 231 | 87 | −31 |
| Årsresultat | 180 | 67 | −31 |
| Driftsmargin | 51,8 % | 20,9 % | −10,5 % |
| Sum gjeld | −140 | −189 | −194 |
| Sum driftskostnader | 215 | 328 | 325 |
| Finansresultat | −1 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 230 | 87 | −31 |
| Anleggsmidler | 62 | 62 | 62 |
| Omløpsmidler | 91 | 106 | 70 |
| Sum eiendeler | 154 | 169 | 133 |
| Egenkapital | 294 | 357 | 327 |
| Kortsiktig gjeld | 128 | 79 | 74 |
| Langsiktig gjeld | −268 | −268 | −267 |

## Ledelse og styre

- Hege Sætre: Daglig leder
- Martin Pauline: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Juvsgrendvegen 247, 3629 Nore
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.710 Produksjon av brød og ferske konditorvarer
- Etablert: 20.01.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 30.06.2022
- Størrelse: Nr. 453 av 509 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Bakeri, videreforedling og salg av gårdsprodukter, servering.

## Kunngjøringer

- 20.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000188869&sokeverdi=928681491&spraak=nb)
- 20.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000187779&sokeverdi=928681491&spraak=nb)
- 20.03.2026: [Varsel om tvangsoppløsning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000128816&sokeverdi=928681491&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BRUSE GÅRDSMEIERI AS](https://www.norscout.com/no/company/991358277-bruse-gardsmeieri-as) | Nore og Uvdal | - | 0 kr | - |
| [BRØSTRUD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/836876202-brostrud-holding-as) | Nore og Uvdal | - | - | - |
| [UVDAL GÅRDSMEIERI AS](https://www.norscout.com/no/company/938301913-uvdal-gardsmeieri-as) | Nore og Uvdal | - | - | - |
| [TRØST BAKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/927396912-trost-bakeri-as) | Moss | - | 332 959 kr | - |
| [SMB ENGROS AS](https://www.norscout.com/no/company/935416051-smb-engros-as) | Asker | - | 291 952 kr | - |
| [ELIA BAKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/933094022-elia-bakeri-as) | Stavanger | - | 344 991 kr | - |
| [COOKIESBYVINDENES AS](https://www.norscout.com/no/company/826373172-cookiesbyvindenes-as) | Bergen | - | 287 107 kr | - |
| [LYNGMO GÅRD AS](https://www.norscout.com/no/company/922128472-lyngmo-gard-as) | Lyngen | - | 353 500 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
