---
title: "MADNESS POWER AS (928684946): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MADNESS POWER AS i Eidsvoll hadde 529 029 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Karl Henrik Ness. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928684946-madness-power-as"
---

# MADNESS POWER AS

Bearbeiding av metaller · Eidsvoll

- Org.nr: 928 684 946
- Daglig leder: Karl Henrik Ness (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 529 029 kr (+91,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −272 654 kr (Margin −51,5 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −21,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −30,8 % i 2024
- Likviditet: 0,05 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,08 i 2024
- Soliditet: −168,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −116,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −30,8 % | −21,0 % |
| Driftsmargin | −70,5 % | −189,7 % | −51,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,19 | 0,08 | 0,05 |
| Soliditet | −58,1 % | −116,8 % | −168,5 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 579 | 277 | 529 |
| Driftsresultat | −1 113 | −525 | −273 |
| Årsresultat | −1 133 | −527 | −274 |
| Driftsmargin | −70,5 % | −189,7 % | −51,5 % |
| Sum gjeld | 3 126 | 3 111 | 3 107 |
| Sum driftskostnader | 2 693 | 802 | 802 |
| Finansresultat | −7 | −2 | −1 |
| Resultat før skatt | −1 120 | −527 | −274 |
| Anleggsmidler | 1 379 | 1 182 | 1 016 |
| Omløpsmidler | 599 | 254 | 141 |
| Sum eiendeler | 1 978 | 1 435 | 1 157 |
| Egenkapital | −1 149 | −1 676 | −1 950 |
| Kortsiktig gjeld | 3 126 | 3 111 | 3 107 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Karl Henrik Ness: Daglig leder og styrets leder
- Erik Bakk: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Homlenvegen 18, 2072 Dal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.530 Bearbeiding av metaller
- Etablert: 04.01.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.03.2022
- Regnskapsfører: [BLAKER REGNSKAPSKONTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/959095086-blaker-regnskapskontor-as)
- Størrelse: Nr. 555 av 669 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Reparasjoner av mekaniske komponenter, bearbeiding av metall, import og eksport av deler, kjøp og salg av motorkjøretøy og det som dermed er forbundet.

## Kunngjøringer

- 22.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000411235&sokeverdi=928684946&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000509722&sokeverdi=928684946&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GJERSINGS EIENDOM 2 AS](https://www.norscout.com/no/company/974438445-gjersings-eiendom-2-as) | Eidsvoll | - | 844 388 kr | - |
| [GJERSINGS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/971643153-gjersings-holding-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [GJERSINGS MEKANISKE VERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/992979569-gjersings-mekaniske-verksted-as) | Eidsvoll | 15 | 20,7 mill. kr | +13,6 % |
| [SMEDSLAND SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/920330355-smedsland-service-as) | Åseral | - | 531 407 kr | −81,1 % |
| [AMV INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/984023278-amv-invest-as) | Vennesla | - | 488 893 kr | - |
| [DANTEK AS](https://www.norscout.com/no/company/935834368-dantek-as) | Kristiansund | - | 533 986 kr | - |
| [SOLBERG STÅL OG TRE AS](https://www.norscout.com/no/company/935520657-solberg-stal-og-tre-as) | Kragerø | - | 488 597 kr | - |
| [AQUAMEK AS](https://www.norscout.com/no/company/988263656-aquamek-as) | Kvænangen | - | 537 810 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.06.2026.
