---
title: "REMPRO AS (928708225): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "REMPRO AS i Stranda hadde 50 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 13 ansatte. Daglig leder er Stein Inge Rem. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928708225-rempro-as"
---

# REMPRO AS

Produksjon av plater, film, rør og profiler av plast · Stranda · Etablert 2022

- Org.nr: 928 708 225
- Daglig leder: Stein Inge Rem (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 50 mill. kr (+7,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 18,1 mill. kr (Margin 36,2 %)
- Ansatte: 13

## Ansatte

- desember 2025: 15
- februar 2026: 14
- juni 2026: 16
- august 2026: 15
- september 2026: 13

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 55,7 % (meget god). Opp fra 43,7 % i 2024
- Likviditet: 1,66 (god). Opp fra 1,65 i 2024
- Soliditet: 70,1 % (meget god). Opp fra 69,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 19,8 % | 43,7 % | 55,7 % |
| Driftsmargin | 26,1 % | 29,5 % | 22,8 % | 24,3 % | 36,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 56,3 % | 79,7 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,84 | 3,63 | 1,65 | 1,66 |
| Soliditet | - | - | 84,3 % | 69,5 % | 70,1 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 0,2 | 0,4 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 32 130 | 35 473 | 27 579 | 46 493 | 50 008 |
| Driftsresultat | 8 396 | 10 464 | 6 292 | 11 301 | 18 098 |
| Årsresultat | 7 148 | 8 111 | 5 279 | 9 120 | 14 399 |
| Driftsmargin | 26,1 % | 29,5 % | 22,8 % | 24,3 % | 36,2 % |
| Sum gjeld | - | 13 521 | 4 519 | 7 558 | 12 415 |
| Sum driftskostnader | 23 734 | - | - | 35 192 | 31 910 |
| Finansresultat | 634 | - | - | 387 | 371 |
| Resultat før skatt | - | 10 412 | 6 731 | 11 688 | 18 469 |
| Anleggsmidler | - | 14 965 | 12 820 | 12 454 | 21 825 |
| Omløpsmidler | - | 24 625 | 16 016 | 12 342 | 19 726 |
| Sum eiendeler | - | 39 589 | 28 836 | 24 796 | 41 552 |
| Egenkapital | - | - | 24 317 | 17 238 | 29 137 |
| Kortsiktig gjeld | - | 13 354 | 4 413 | 7 502 | 11 856 |
| Langsiktig gjeld | - | 166 | 106 | 57 | 559 |

## Ledelse og styre

- Stein Inge Rem: Daglig leder og styremedlem
- Per Olav Langaker: Styrets leder
- Leif Magne Klubbenes: Styremedlem
- Mads Bakjord: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Langemyrvegen 6, 6212 Liabygda
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 22.210 Produksjon av plater, film, rør og profiler av plast
- Etablert: 25.01.2022
- Tidligere navn: NYE REMPRO AS (2022)
- Aksjekapital: 100 100 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2022
- Revisor: [ROBUST REGNSKAP OG REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/982247268-robust-regnskap-og-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 15 av 53 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikling, produksjon og sal av plastprodukt med det som naturleg høyrer til, her også deltaking i andre selskap.

## Kunngjøringer

- 09.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000360847&sokeverdi=928708225&spraak=nb)
- 09.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000360846&sokeverdi=928708225&spraak=nb)
- 09.01.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000008112&sokeverdi=928708225&spraak=nb)
- 09.01.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000008111&sokeverdi=928708225&spraak=nb)
- 06.12.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000865766&sokeverdi=928708225&spraak=nb)
- 06.12.2025: [Meldepliktig avtale](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000865768&sokeverdi=928708225&spraak=nb)
- 06.12.2025: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000865767&sokeverdi=928708225&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AS Formvac](https://www.norscout.com/no/company/911754037-as-formvac) | Stranda | 14 | 16,8 mill. kr | +2,8 % |
| [PARMA PLAST AS](https://www.norscout.com/no/company/961494281-parma-plast-as) | Øygarden | 15 | 18,3 mill. kr | −27,9 % |
| [ARCTIC PLAST AS](https://www.norscout.com/no/company/989694219-arctic-plast-as) | Lyngen | 12 | 16,8 mill. kr | −8,8 % |
| [PLEXON AS](https://www.norscout.com/no/company/983712835-plexon-as) | Færder | 15 | 24 mill. kr | −9,7 % |
| [MULTIPLAST AS](https://www.norscout.com/no/company/977471370-multiplast-as) | Nordre Follo | 8 | 18,2 mill. kr | +25,6 % |
| [PLASTINVENT AS](https://www.norscout.com/no/company/937740085-plastinvent-as) | Alver | 17 | 51,2 mill. kr | +35,9 % |
| [TONJER SKILT & DEKOR AS](https://www.norscout.com/no/company/984072317-tonjer-skilt-dekor-as) | Haugesund | 8 | 15,1 mill. kr | +4,2 % |
| [INDUSTRIPLAST AS](https://www.norscout.com/no/company/929455606-industriplast-as) | Askøy | 18 | 20,4 mill. kr | −19,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
