---
title: "LANGMYR SLAKT AS (928716767): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LANGMYR SLAKT AS i Overhalla hadde 3,57 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Finn-Christian Holm. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928716767-langmyr-slakt-as"
---

# LANGMYR SLAKT AS

Bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt · Overhalla · Etablert 2022

- Org.nr: 928 716 767
- Telefon: 900 66 734
- E-post: fcholm@outlook.com
- Daglig leder: Finn-Christian Holm (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,57 mill. kr (+21,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 419 877 kr (Margin 11,8 %)
- Ansatte: 6

## Ansatte

- desember 2025: 5
- februar 2026: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 33,8 % (meget god). Opp fra 13,4 % i 2024
- Likviditet: 2,79 (meget god). Opp fra 2,15 i 2024
- Soliditet: 62,7 % (meget god). Opp fra 50,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 34,0 % | 13,4 % | 33,8 % |
| Driftsmargin | - | 13,7 % | 9,9 % | 5,4 % | 11,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 101,6 % | 24,9 % | 54,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,72 | 2,15 | 2,79 |
| Soliditet | - | 25,2 % | 36,8 % | 50,4 % | 62,7 % |
| Gjeldsgrad | - | 3,0 | 1,7 | 1,0 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 1 665 | 3 529 | 2 944 | 3 567 |
| Driftsresultat | 0 | 228 | 348 | 159 | 420 |
| Årsresultat | 0 | 171 | 264 | 100 | 304 |
| Driftsmargin | - | 13,7 % | 9,9 % | 5,4 % | 11,8 % |
| Sum gjeld | 0 | 596 | 799 | 555 | 516 |
| Sum driftskostnader | 0 | 1 438 | 3 181 | 2 785 | 3 147 |
| Finansresultat | - | −11 | −10 | −30 | −30 |
| Resultat før skatt | - | - | 338 | 128 | 390 |
| Anleggsmidler | 0 | 35 | 252 | 283 | 261 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 012 | 837 | 1 124 |
| Sum eiendeler | 0 | 797 | 1 264 | 1 120 | 1 385 |
| Egenkapital | 0 | 201 | 465 | 565 | 869 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 588 | 389 | 403 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 211 | 166 | - |

## Ledelse og styre

- Finn-Christian Holm: Daglig leder og styremedlem
- Tonje Andrea Hoddø: Styrets leder
- Lars Petter Langås: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Langmyrvegen 166, 7860 Skage i Namdalen
- Postadresse: Moanvegen 325, 7819 Fosslandsosen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.110 Bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt
- Etablert: 28.01.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 05.09.2022
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 67 av 124 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp, salg og videreforedling av vilt, samt annen virksomhet som naturlig står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 13.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000540114&sokeverdi=928716767&spraak=nb)
- 28.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000636444&sokeverdi=928716767&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NAMDAL KORNSILO OG MØLLE AS](https://www.norscout.com/no/company/912068943-namdal-kornsilo-og-molle-as) | Overhalla | 13 | 264 mill. kr | +2,6 % |
| [NAMDAL PRODUSENTLAG AS](https://www.norscout.com/no/company/937716796-namdal-produsentlag-as) | Overhalla | 5 | 19,3 mill. kr | +1,3 % |
| [NAMDAL TOTALRENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/926858564-namdal-totalrenhold-as) | Overhalla | - | 2,08 mill. kr | +25,8 % |
| [GARDSSLAKTERIET AS](https://www.norscout.com/no/company/928139522-gardsslakteriet-as) | Bjerkreim | 6 | 20,2 mill. kr | +22,2 % |
| [MERSMAK AS](https://www.norscout.com/no/company/922237433-mersmak-as) | Midtre Gauldal | 6 | 1,67 mill. kr | +24,8 % |
| [JAN'S PØLSEMAKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/924675594-jan-s-polsemakeri-as) | Inderøy | 7 | 2,23 mill. kr | +22,9 % |
| [LUNDE GARDSMAT AS](https://www.norscout.com/no/company/925578630-lunde-gardsmat-as) | Skjåk | 6 | 1,59 mill. kr | - |
| [HALLINGDAL LOKALMAT SENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/914859212-hallingdal-lokalmat-senter-as) | Nesbyen | 7 | 4,53 mill. kr | +37 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.07.2026.
