---
title: "SS-PERFORMANCE AS (928723054): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SS-PERFORMANCE AS i Sigdal hadde 93 645 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Ingar Ulberg. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928723054-ss-performance-as"
---

# SS-PERFORMANCE AS

Engroshandel med motorsykler og tilhørende deler og utstyr · Sigdal

- Org.nr: 928 723 054
- Daglig leder: Ingar Ulberg (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 93 645 kr (−65 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 122 272 kr (Margin 130,6 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 30,9 % (meget god). Opp fra −41,2 % i 2024
- Likviditet: 1,01 (tilfredsstillende). Opp fra 0,66 i 2024
- Soliditet: 17,3 % (tilfredsstillende). Opp fra −9,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −41,2 % | 30,9 % |
| Driftsmargin | 11,0 % | −52,5 % | 130,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −422,5 % | 462,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,92 | 0,66 | 1,01 |
| Soliditet | 29,3 % | −9,3 % | 17,3 % |
| Gjeldsgrad | 2,4 | - | 4,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 639 | 267 | 94 |
| Driftsresultat | 70 | −140 | 122 |
| Årsresultat | 52 | −132 | 110 |
| Driftsmargin | 11 % | −52,5 % | 130,6 % |
| Sum gjeld | 243 | 368 | 377 |
| Sum driftskostnader | 568 | 407 | −29 |
| Finansresultat | −4 | −6 | −12 |
| Resultat før skatt | 67 | −146 | 110 |
| Anleggsmidler | 133 | 193 | 193 |
| Omløpsmidler | 210 | 144 | 263 |
| Sum eiendeler | 343 | 337 | 456 |
| Egenkapital | 101 | −31 | 79 |
| Kortsiktig gjeld | 228 | 217 | 261 |
| Langsiktig gjeld | 15 | 151 | - |

## Ledelse og styre

- Ingar Ulberg: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Sigdalsveien 3559, 3350 Prestfoss
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.730 Engroshandel med motorsykler og tilhørende deler og utstyr
- Etablert: 18.01.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 25.03.2022
- Regnskapsfører: [KAUGERUD REGNSKAPSKONTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/914852196-kaugerud-regnskapskontor-as)
- Størrelse: Nr. 10 av 11 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av scooter, klær , sleder m.m.

## Kunngjøringer

- 16.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000181981&sokeverdi=928723054&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NATUR & HELSE AS](https://www.norscout.com/no/company/980146170-natur-helse-as) | Sigdal | - | 1,09 mill. kr | +7,4 % |
| [3P BIOTECH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/917359725-3p-biotech-holding-as) | Sigdal | - | 0 kr | - |
| [SIGDAL MØLLE AS](https://www.norscout.com/no/company/993055042-sigdal-molle-as) | Sigdal | - | 3,72 mill. kr | +0,6 % |
| [3P BIOTECH NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/992709014-3p-biotech-norway-as) | Sigdal | - | 0 kr | - |
| [NEDRE SKYLIHOLT GÅRD AS](https://www.norscout.com/no/company/826725532-nedre-skyliholt-gard-as) | Sigdal | - | 3,82 mill. kr | −13,6 % |
| [BT HYDRAULIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/919805420-bt-hydraulikk-as) | Sigdal | - | 16,6 mill. kr | +28,6 % |
| [SIGDAL MASKINFORRETNING AS](https://www.norscout.com/no/company/981254767-sigdal-maskinforretning-as) | Sigdal | 16 | 34,7 mill. kr | −2,1 % |
| [NVK-RACING AS](https://www.norscout.com/no/company/927576015-nvk-racing-as) | Søndre Land | - | 767 420 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
