---
title: "NEXT TRYSIL AS (928746399): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NEXT TRYSIL AS i Trysil hadde 1,03 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Emilie Karoline Løvlien. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928746399-next-trysil-as"
---

# NEXT TRYSIL AS

Treningssentervirksomhet · Trysil

- Org.nr: 928 746 399
- Daglig leder: Emilie Karoline Løvlien (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,03 mill. kr (+0,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −104 562 kr (Margin −10,2 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −20,7 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −6,6 % i 2024
- Likviditet: 22,84 (meget god)
- Soliditet: −107,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −37,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −6,6 % | −20,7 % |
| Driftsmargin | −21,1 % | −4,7 % | −10,2 % |
| Likviditetsgrad | 2,71 | - | 22,84 |
| Soliditet | −24,3 % | −37,1 % | −107,8 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 562 | 1 021 | 1 027 |
| Driftsresultat | −119 | −48 | −105 |
| Årsresultat | −48 | −31 | −191 |
| Driftsmargin | −21,1 % | −4,7 % | −10,2 % |
| Sum gjeld | 1 020 | 851 | 812 |
| Sum driftskostnader | 680 | 1 069 | 1 131 |
| Finansresultat | - | 1 | 0 |
| Resultat før skatt | −119 | −47 | −105 |
| Anleggsmidler | 728 | 526 | 241 |
| Omløpsmidler | 92 | 94 | 149 |
| Sum eiendeler | 821 | 620 | 391 |
| Egenkapital | −199 | −230 | −421 |
| Kortsiktig gjeld | 34 | −29 | 7 |
| Langsiktig gjeld | 986 | 880 | 806 |

## Ledelse og styre

- Emilie Karoline Løvlien: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vestmovegen 7, 2420 Trysil
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 16.02.2022
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [REGNSKAPSPILOTENE AS](https://www.norscout.com/no/company/924564350-regnskapspilotene-as)
- Størrelse: Nr. 627 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av treningssentre og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 12.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000261836&sokeverdi=928746399&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LIA TERAPI AS](https://www.norscout.com/no/company/984494467-lia-terapi-as) | Trysil | - | 5,75 mill. kr | +6,0 % |
| [SAMS SOLARIUM AS](https://www.norscout.com/no/company/925414441-sams-solarium-as) | Trysil | - | 0 kr | - |
| [TRYSIL HELSE OG TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/918321136-trysil-helse-og-trening-as) | Trysil | 12 | 5,14 mill. kr | +10,4 % |
| [HALLO TRYSIL AS](https://www.norscout.com/no/company/993323071-hallo-trysil-as) | Trysil | - | 765 100 kr | - |
| [TRYSIL AKTIV AS](https://www.norscout.com/no/company/929331419-trysil-aktiv-as) | Trysil | 5 | 4,03 mill. kr | +12 % |
| [DREVDALEN AS](https://www.norscout.com/no/company/915522165-drevdalen-as) | Trysil | - | 204 608 kr | - |
| [FULUFJELLET AS](https://www.norscout.com/no/company/935669340-fulufjellet-as) | Trysil | 9 | 31,5 mill. kr | +83,9 % |
| [SUNDET FOTBALL AS](https://www.norscout.com/no/company/982188539-sundet-fotball-as) | Trysil | - | 133 620 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.05.2026.
