---
title: "BRAND EMBRACER AS (928780929): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BRAND EMBRACER AS i Holmestrand er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Lasse Lundhaug. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928780929-brand-embracer-as"
---

# BRAND EMBRACER AS

Detaljhandel med klær · Holmestrand

- Org.nr: 928 780 929
- E-post: post@satseruss.no
- Nettsted: [brandembracer.com](https://brandembracer.com)
- Daglig leder: Lasse Lundhaug (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −5 338 kr
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 12,4 % (god)
- Likviditet: −0,10 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 2,04 i 2024
- Soliditet: −3 254,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −681,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 12,4 % |
| Driftsmargin | - | −239,4 % | - |
| Likviditetsgrad | 2,38 | 2,04 | −0,10 |
| Soliditet | −437,8 % | −681,9 % | −3 254,1 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 3 | - |
| Driftsresultat | −113 | −7 | −5 |
| Årsresultat | −115 | −7 | 1 |
| Driftsmargin | - | −239,4 % | - |
| Sum gjeld | 98 | 100 | 89 |
| Sum driftskostnader | 113 | 10 | 5 |
| Finansresultat | −1 | 0 | 6 |
| Resultat før skatt | −115 | −7 | 1 |
| Anleggsmidler | 10 | 3 | 3 |
| Omløpsmidler | 8 | 10 | 0 |
| Sum eiendeler | 18 | 13 | 3 |
| Egenkapital | −80 | −87 | −86 |
| Kortsiktig gjeld | 3 | 5 | 5 |
| Langsiktig gjeld | 95 | 95 | 84 |

## Ledelse og styre

- Lasse Lundhaug: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Lasse Engnes Lundhaug, Brekkesvingen 11, 3077 Sande i Vestfold
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 29.01.2022
- Aksjekapital: 55 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 1 913 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av klær, import og eksport.

## Kunngjøringer

- 13.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000376399&sokeverdi=928780929&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000529458&sokeverdi=928780929&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000522120&sokeverdi=928780929&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ENIL.NO AS](https://www.norscout.com/no/company/919893206-enil-no-as) | Holmestrand | - | 1,16 mill. kr | - |
| [RAINBOW INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/919780045-rainbow-invest-as) | Holmestrand | - | 0 kr | - |
| [SMITHS DIGITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/925628751-smiths-digital-as) | Holmestrand | - | 1,31 mill. kr | −65,9 % |
| [NICOLAI NANSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/920467326-nicolai-nansen-as) | Holmestrand | - | 0 kr | - |
| [BOUTIQUE GRAN AS](https://www.norscout.com/no/company/928586529-boutique-gran-as) | Holmestrand | - | 1,65 mill. kr | −48,1 % |
| [MASTADSPORTS AS](https://www.norscout.com/no/company/935434289-mastadsports-as) | Holmestrand | - | - | - |
| [SMIL MED STIL AS](https://www.norscout.com/no/company/832464872-smil-med-stil-as) | Holmestrand | - | 2,14 mill. kr | +5,9 % |
| [BOUTIQUE METRO AS](https://www.norscout.com/no/company/912441318-boutique-metro-as) | Holmestrand | - | 3,33 mill. kr | −41,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.06.2026.
