---
title: "SANS FOR HÅR AS (928793001): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SANS FOR HÅR AS i Tvedestrand hadde 1,59 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Bente Jenssen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928793001-sans-for-har-as"
---

# SANS FOR HÅR AS

Frisering og barbering · Tvedestrand

- Org.nr: 928 793 001
- Daglig leder: Bente Jenssen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,59 mill. kr (+65,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 163 460 kr (Margin 10,3 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 31,1 % (meget god). Opp fra 19,0 % i 2024
- Likviditet: 1,72 (god). Opp fra 1,31 i 2024
- Soliditet: 42,9 % (meget god). Opp fra 27,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 19,0 % | 31,1 % |
| Driftsmargin | 4,2 % | 8,3 % | 10,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 81,9 % | 85,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,11 | 1,31 | 1,72 |
| Soliditet | 17,5 % | 27,9 % | 42,9 % |
| Gjeldsgrad | 4,7 | 2,6 | 1,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 829 | 958 | 1 586 |
| Driftsresultat | 35 | 79 | 163 |
| Årsresultat | 27 | 62 | 127 |
| Driftsmargin | 4,2 % | 8,3 % | 10,3 % |
| Sum gjeld | 312 | 330 | 339 |
| Sum driftskostnader | 794 | 879 | 1 423 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | 34 | 79 | 163 |
| Anleggsmidler | 33 | 25 | 18 |
| Omløpsmidler | 345 | 432 | 576 |
| Sum eiendeler | 378 | 457 | 594 |
| Egenkapital | 66 | 128 | 255 |
| Kortsiktig gjeld | 311 | 330 | 335 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 4 |

## Ledelse og styre

- Bente Jenssen: Daglig leder og styrets leder
- Jakob Trondal: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Hovedgata 13, 4900 Tvedestrand
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 24.01.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 14.03.2022
- Regnskapsfører: [SUNDE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/926195581-sunde-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 504 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av frisørsalong med salg av hår- og hudpleieprodukter, samt investering i andre selskap og annen virksomhet som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 21.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000072118&sokeverdi=928793001&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DIN FRISØR TVEDESTRAND AS](https://www.norscout.com/no/company/924956496-din-frisor-tvedestrand-as) | Tvedestrand | - | 3,05 mill. kr | +17,6 % |
| [UNNI FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/897021412-unni-frisor-as) | Tvedestrand | - | 1,52 mill. kr | −2,9 % |
| [AMTMANNSVINGEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/877073882-amtmannsvingen-frisor-as) | Tvedestrand | - | 947 136 kr | - |
| [HELLERDALS BEGRAVELSESBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/980909115-hellerdals-begravelsesbyra-as) | Tvedestrand | 8 | 5,83 mill. kr | +14 % |
| [NORMASSASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/984314515-normassasje-as) | Tvedestrand | - | 1,03 mill. kr | −14,6 % |
| [ANN MARIS HUD OG VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/921190530-ann-maris-hud-og-velvaere-as) | Tvedestrand | - | 403 887 kr | - |
| [GYLLEN SOL AS](https://www.norscout.com/no/company/926819356-gyllen-sol-as) | Tvedestrand | - | 190 197 kr | - |
| [ENKEL HUND AS](https://www.norscout.com/no/company/934982800-enkel-hund-as) | Tvedestrand | - | 42 247 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
