---
title: "REGION NO4 AS (928801349): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "REGION NO4 AS i Andøy hadde 938 139 kr i driftsinntekter i 2024. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928801349-region-no4-as"
---

# REGION NO4 AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Datainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenester · Andøy

- Org.nr: 928 801 349
- Styreleder: Jan-Henrik Ravn-Torgersen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 938 139 kr (−43,1 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: −8 409 kr (Margin −0,9 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2024

- Likviditet: 74,13 (meget god). Opp fra 15,00 i 2023
- Soliditet: 98,7 % (meget god). Opp fra 93,3 % i 2023

| Nøkkeltall | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 100,0 % | 1,1 % | −0,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 29,7 % | −16,3 % |
| Likviditetsgrad | - | 15,00 | 74,13 |
| Soliditet | 100,0 % | 93,3 % | 98,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,1 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 15 | 1 648 | 938 |
| Driftsresultat | 15 | 18 | −8 |
| Årsresultat | 15 | 11 | −8 |
| Driftsmargin | 100 % | 1,1 % | −0,9 % |
| Sum gjeld | 0 | 4 | 1 |
| Sum driftskostnader | - | - | 947 |
| Finansresultat | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | 15 | 15 | −8 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 45 | 60 | 48 |
| Sum eiendeler | 45 | 60 | 48 |
| Egenkapital | 45 | 56 | 47 |
| Kortsiktig gjeld | - | 4 | 1 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Jan-Henrik Ravn-Torgersen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Withs vei 87, 8484 Risøyhamn
- Postadresse: Postboks 75, 8484 Risøyhamn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 63.100 Datainfrastruktur, -behandling, -lagring og tilknyttede tjenester
- Etablert: 25.01.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 215 av 332 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av datasenter.

## Kunngjøringer

- 23.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000710996&sokeverdi=928801349&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WIIKS AS](https://www.norscout.com/no/company/912861406-wiiks-as) | Asker | - | 1,01 mill. kr | - |
| [NORDIC SERVERS AS](https://www.norscout.com/no/company/934397673-nordic-servers-as) | Alver | - | 904 812 kr | - |
| [SIGNFORM AS](https://www.norscout.com/no/company/977288495-signform-as) | Oslo | - | 1,02 mill. kr | −5,6 % |
| [NETTSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/980147827-nettstudio-as) | Kristiansund | - | 886 826 kr | −27,5 % |
| [CTRADE AS](https://www.norscout.com/no/company/997515447-ctrade-as) | Bergen | - | 1,02 mill. kr | - |
| [WELDSERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/996301451-weldservices-as) | Rana | - | 879 564 kr | - |
| [INTELE AS](https://www.norscout.com/no/company/987293993-intele-as) | Oslo | - | 1,05 mill. kr | −78,2 % |
| [NSCALE AS](https://www.norscout.com/no/company/921760310-nscale-as) | Meløy | - | 837 000 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
