---
title: "TORVET HERREFRISØR AS (928846229): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TORVET HERREFRISØR AS i Arendal hadde 1,15 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er André Stenersen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928846229-torvet-herrefrisor-as"
---

# TORVET HERREFRISØR AS

Frisering og barbering · Arendal

- Org.nr: 928 846 229
- Daglig leder: André Stenersen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,15 mill. kr (−2,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −15 449 kr (Margin −1,3 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,43 (tilfredsstillende). Opp fra 1,21 i 2024
- Soliditet: 39,7 % (god). Opp fra 30,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 10,5 % | 7,0 % | −1,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 87,7 % | −16,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,87 | 1,21 | 1,43 |
| Soliditet | 12,5 % | 30,5 % | 39,7 % |
| Gjeldsgrad | 7,0 | 2,3 | 1,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 137 | 1 180 | 1 146 |
| Driftsresultat | 119 | 82 | −15 |
| Årsresultat | 84 | 58 | −14 |
| Driftsmargin | 10,5 % | 7,0 % | −1,3 % |
| Sum gjeld | 393 | 260 | 152 |
| Sum driftskostnader | 1 018 | 1 097 | 1 161 |
| Finansresultat | −12 | −8 | −2 |
| Resultat før skatt | 107 | 74 | −17 |
| Anleggsmidler | 208 | 121 | 35 |
| Omløpsmidler | 240 | 253 | 217 |
| Sum eiendeler | 448 | 374 | 252 |
| Egenkapital | 56 | 114 | 100 |
| Kortsiktig gjeld | 276 | 210 | 152 |
| Langsiktig gjeld | 117 | 50 | - |

## Ledelse og styre

- André Stenersen: Daglig leder og styrets leder
- Eva Stenersen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Torvet 3, 4836 Arendal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 18.02.2022
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2022
- Regnskapsfører: [ECIT NORMANN & ØYGARDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/919495324-ecit-normann-oygarden-as)
- Størrelse: Nr. 1 865 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørtjenester og dertil tilhørende oppgaver, samt deltakelse i andre virksomheter.

## Kunngjøringer

- 11.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000052998&sokeverdi=928846229&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SHAPE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/985889546-shape-frisor-as) | Arendal | - | 1,22 mill. kr | −0,2 % |
| [SUSANNES HÅRPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/934657837-susannes-harpleie-as) | Arendal | - | 1,06 mill. kr | - |
| [RAMAN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/819205302-raman-frisor-as) | Arendal | - | 1,24 mill. kr | +19,9 % |
| [MYRA HAIRCARE AS](https://www.norscout.com/no/company/922609624-myra-haircare-as) | Arendal | - | 989 270 kr | −6,3 % |
| [RYKENE HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/923766545-rykene-harstudio-as) | Arendal | - | 1,34 mill. kr | +15 % |
| [PALLADIUM FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/932254085-palladium-frisor-as) | Arendal | - | 794 514 kr | - |
| [WENCHES HÅRPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/923390774-wenches-harpleie-as) | Arendal | - | 1,38 mill. kr | +1,1 % |
| [HAIRLINE AS](https://www.norscout.com/no/company/934105761-hairline-as) | Arendal | - | 668 147 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
