---
title: "HFF AS (928846237): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HFF AS i Stavanger hadde 635 157 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928846237-hff-as"
---

# HFF AS

Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · Stavanger

- Org.nr: 928 846 237
- Telefon: 918 30 877
- E-post: kjellyhd@hotmail.com
- Styreleder: Kjell Bjarte Sel

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 635 157 kr (+42 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 17 081 kr (Margin 2,7 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,18 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,13 i 2024
- Soliditet: −456,9 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −654,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | −34,1 % | 1,9 % | 2,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,03 | 0,13 | 0,18 |
| Soliditet | −2 366,3 % | −654,2 % | −456,9 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 238 | 447 | 635 |
| Driftsresultat | −81 | 8 | 17 |
| Årsresultat | −81 | 4 | 17 |
| Driftsmargin | −34,1 % | 1,9 % | 2,7 % |
| Sum gjeld | 118 | 126 | 112 |
| Sum driftskostnader | 319 | 439 | 618 |
| Finansresultat | - | −4 | - |
| Resultat før skatt | −81 | 4 | 17 |
| Anleggsmidler | 1 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 4 | 17 | 20 |
| Sum eiendeler | 5 | 17 | 20 |
| Egenkapital | −113 | −109 | −92 |
| Kortsiktig gjeld | 118 | 126 | 112 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kjell Bjarte Sel: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Hanasandveien 630, 4150 Rennesøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
- Etablert: 05.02.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 10.09.2022
- Regnskapsfører: [ASBJØRNSEN REGNSKAP OG RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/924472006-asbjornsen-regnskap-og-radgivning-as)
- Størrelse: Nr. 454 av 778 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drifte festival og andre arrangementer og alt som er beslektet eller står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 24.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000078049&sokeverdi=928846237&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BIGTIMES AS](https://www.norscout.com/no/company/826120592-bigtimes-as) | Stavanger | - | 639 694 kr | - |
| [O&O DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/932140144-o-o-drift-as) | Stavanger | - | 588 812 kr | - |
| [STARAG INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989008927-starag-invest-as) | Stavanger | - | 1,05 mill. kr | - |
| [MOTOREVENTS NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/928101126-motorevents-norge-as) | Stavanger | - | 330 349 kr | - |
| [MIN PRODUKSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/921059000-min-produksjon-as) | Stavanger | - | 2,22 mill. kr | +22,1 % |
| [APEX TECHNOLOGIES AS](https://www.norscout.com/no/company/935205379-apex-technologies-as) | Stavanger | - | 293 596 kr | - |
| [HERLIGE STAVANGER RESTAURANTER AS](https://www.norscout.com/no/company/979356110-herlige-stavanger-restauranter-as) | Stavanger | - | 2,5 mill. kr | −21,2 % |
| [FINE OPPLEVELSER AS](https://www.norscout.com/no/company/988913383-fine-opplevelser-as) | Stavanger | - | 211 962 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
