---
title: "BALTREX AS (928867196): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BALTREX AS i Rælingen hadde 364 700 kr i driftsinntekter i 2025 og 12 ansatte. Daglig leder er Eimante Sadurskiene. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928867196-baltrex-as"
---

# BALTREX AS

Oppføring av bygninger · Rælingen · Etablert 2022

- Org.nr: 928 867 196
- Daglig leder: Eimante Sadurskiene (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 364 700 kr
- Driftsresultat 2025: 15 225 kr (Margin 4,2 %)
- Ansatte: 12

## Ansatte

- april 2026: 5
- mai 2026: 8
- juni 2026: 11
- august 2026: 12
- september 2026: 10
- oktober 2026: 12

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 20,0 % (meget god). Opp fra −195,2 % i 2024
- Likviditet: 1,02 (tilfredsstillende). Opp fra 0,21 i 2024
- Soliditet: 2,3 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −233,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −195,2 % | 20,0 % |
| Driftsmargin | 64,5 % | - | 4,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −294,8 % | - |
| Likviditetsgrad | 7,41 | 0,21 | 1,02 |
| Soliditet | 86,5 % | −233,0 % | 2,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | - | 41,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 49 | 0 | 365 |
| Driftsresultat | 32 | −54 | 15 |
| Årsresultat | 25 | −53 | 12 |
| Driftsmargin | 64,5 % | - | 4,2 % |
| Sum gjeld | 7 | 12 | 146 |
| Sum driftskostnader | 17 | 54 | 349 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 32 | −54 | 15 |
| Anleggsmidler | 0 | 1 | 0 |
| Omløpsmidler | 51 | 2 | 149 |
| Sum eiendeler | 51 | 3 | 149 |
| Egenkapital | 45 | −8 | 3 |
| Kortsiktig gjeld | 7 | 12 | 146 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Eimante Sadurskiene: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nedre Rælingsveg 123B, 2005 Rælingen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 41.000 Oppføring av bygninger
- Etablert: 15.02.2022
- Tidligere navn: PROBALTIC GROUP AS (2022 til 2026)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 02.09.2025
- Størrelse: Nr. 7 968 av 9 255 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av eiendommer, oppføring, rehabilitering og utleie av bygg, snekkertjenester og alt som står i forbindelse med dette - herunder å delta i andre selskaper, og alt som følger naturlig av dette bransjen. Annen forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnte annet sted og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Siste endringer

- 27.04.2026: Navn endret

## Kunngjøringer

- 29.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000447849&sokeverdi=928867196&spraak=nb)
- 27.04.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000211249&sokeverdi=928867196&spraak=nb)
- 27.04.2026: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000211248&sokeverdi=928867196&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BS BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/911564386-bs-bygg-as) | Rælingen | 15 | 11,9 mill. kr | −7,5 % |
| [SNEKKER OG TØMRER SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/912256006-snekker-og-tomrer-service-as) | Rælingen | 11 | 4,89 mill. kr | −35,8 % |
| [RDK AS](https://www.norscout.com/no/company/928034216-rdk-as) | Rælingen | 16 | 8,65 mill. kr | +234,5 % |
| [KVALITET ENTREPRENØR AS](https://www.norscout.com/no/company/929934385-kvalitet-entreprenor-as) | Rælingen | 8 | 5,03 mill. kr | +5,0 % |
| [VAS BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/928335143-vas-bygg-as) | Rælingen | 20 | 15 mill. kr | −4,0 % |
| [DEMA BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/934137949-dema-bygg-as) | Rælingen | 7 | 11,3 mill. kr | +503,1 % |
| [WE SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/929297563-we-service-as) | Rælingen | 27 | 31,6 mill. kr | +19,5 % |
| [STORBAKKEN HÅNDVERKSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/916722427-storbakken-handverkservice-as) | Rælingen | 6 | 12,9 mill. kr | +33,4 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
