---
title: "EVENSEN VAKTMESTERSERVICE AS (928868079): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "EVENSEN VAKTMESTERSERVICE AS i Nannestad hadde 1,24 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Jørn Evensen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928868079-evensen-vaktmesterservice-as"
---

# EVENSEN VAKTMESTERSERVICE AS

Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift · Nannestad

- Org.nr: 928 868 079
- Daglig leder: Jørn Evensen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,24 mill. kr (−2,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 133 416 kr (Margin 10,7 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 19,7 % (meget god). Ned fra 45,2 % i 2024
- Likviditet: 3,42 (meget god). Opp fra 1,76 i 2024
- Soliditet: 57,6 % (meget god). Opp fra 40,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 45,2 % | 19,7 % |
| Driftsmargin | 4,4 % | 18,6 % | 10,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 118,0 % | 35,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,37 | 1,76 | 3,42 |
| Soliditet | 31,2 % | 40,0 % | 57,6 % |
| Gjeldsgrad | 2,2 | 1,5 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 159 | 1 275 | 1 244 |
| Driftsresultat | 51 | 237 | 133 |
| Årsresultat | 40 | 180 | 93 |
| Driftsmargin | 4,4 % | 18,6 % | 10,7 % |
| Sum gjeld | 234 | 428 | 278 |
| Sum driftskostnader | 1 109 | 1 038 | 1 111 |
| Finansresultat | 0 | −6 | −14 |
| Resultat før skatt | 51 | 231 | 119 |
| Anleggsmidler | 20 | 331 | 286 |
| Omløpsmidler | 319 | 383 | 370 |
| Sum eiendeler | 339 | 714 | 657 |
| Egenkapital | 106 | 286 | 379 |
| Kortsiktig gjeld | 234 | 217 | 108 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 211 | 170 |

## Ledelse og styre

- Jørn Evensen: Daglig leder og styrets leder
- Maylen Evensen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Rødrevvegen 15, 2030 Nannestad
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.100 Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift
- Etablert: 23.01.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2022
- Regnskapsfører: [ODAL ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/981241150-odal-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 589 av 1 310 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Vaktmestertjenester og enkle serviceoppdrag. I tillegg kjøp og salg av andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000639223&sokeverdi=928868079&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000670658&sokeverdi=928868079&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TRYGGHET I FOKUS AS](https://www.norscout.com/no/company/998355214-trygghet-i-fokus-as) | Nannestad | - | 1,32 mill. kr | −23,1 % |
| [KONTERUD VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/938076936-konterud-vedlikehold-as) | Nannestad | - | - | - |
| [MALSPRAY.NO AS](https://www.norscout.com/no/company/932736896-malspray-no-as) | Nannestad | - | 2,02 mill. kr | +2,2 % |
| [TEAM R EIENDOMSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/927526549-team-r-eiendomsservice-as) | Nannestad | - | 3,69 mill. kr | −8,7 % |
| [DESTA AS](https://www.norscout.com/no/company/998793254-desta-as) | Nannestad | 5 | 2,05 mill. kr | −43,1 % |
| [VAKTMESTER ØST AS](https://www.norscout.com/no/company/932441012-vaktmester-ost-as) | Nannestad | 5 | 3,99 mill. kr | +36,4 % |
| [VASKE JENTENE AS](https://www.norscout.com/no/company/813992272-vaske-jentene-as) | Nannestad | - | 1,3 mill. kr | −25,4 % |
| [NERLATA AS](https://www.norscout.com/no/company/928745279-nerlata-as) | Nannestad | - | 745 429 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.08.2026.
