---
title: "TWENTY-FIRST AS (928883574): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TWENTY-FIRST AS i Karmøy hadde 1,21 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928883574-twenty-first-as"
---

# TWENTY-FIRST AS

Uoppgitt · Karmøy

- Org.nr: 928 883 574
- Styreleder: Svenn-Børge Vatland

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,21 mill. kr (+42,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 707 980 kr (Margin 58,6 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 36,9 % (meget god). Opp fra 27,1 % i 2024
- Likviditet: 20,82 (meget god). Opp fra 9,34 i 2024
- Soliditet: 54,6 % (meget god). Opp fra 26,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 27,1 % | 36,9 % |
| Driftsmargin | 81,0 % | 85,0 % | 58,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 145,3 % | 77,2 % |
| Likviditetsgrad | 74,51 | 9,34 | 20,82 |
| Soliditet | 6,9 % | 26,7 % | 54,6 % |
| Gjeldsgrad | 13,4 | 2,7 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 218 | 851 | 1 208 |
| Driftsresultat | 177 | 723 | 708 |
| Årsresultat | 164 | 955 | 1 438 |
| Driftsmargin | 81 % | 85 % | 58,6 % |
| Sum gjeld | 4 257 | 3 487 | 2 253 |
| Sum driftskostnader | 41 | 128 | 500 |
| Finansresultat | −13 | 433 | 831 |
| Resultat før skatt | 164 | 1 156 | 1 539 |
| Anleggsmidler | 2 231 | 2 238 | 2 331 |
| Omløpsmidler | 2 344 | 2 522 | 2 633 |
| Sum eiendeler | 4 575 | 4 760 | 4 965 |
| Egenkapital | 318 | 1 273 | 2 711 |
| Kortsiktig gjeld | 31 | 270 | 126 |
| Langsiktig gjeld | 4 226 | 3 217 | 2 127 |

## Ledelse og styre

- Svenn-Børge Vatland: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nordre Liknesveg 87, 4270 Åkrehamn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 15.02.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2022
- Størrelse: Nr. 1 188 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i aksjer, andre finansielle eiendeler og fast eiendom. Investere, utvikle og delta i andre selskap som har et særlig fokus på innovasjon, klima og miljø, samt drive konsulentvirksomhet som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 10.08.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 10.08.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000675757&sokeverdi=928883574&spraak=nb)
- 16.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000181986&sokeverdi=928883574&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VELURA 24 AS](https://www.norscout.com/no/company/936247202-velura-24-as) | Karmøy | - | 1,34 mill. kr | - |
| [HELMERSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/932299135-helmersen-as) | Karmøy | - | 902 586 kr | - |
| [HENRIQUEZ EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/831161752-henriquez-eiendom-as) | Karmøy | - | 1,4 mill. kr | - |
| [NR 13 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/988796298-nr-13-holding-as) | Karmøy | - | 893 000 kr | - |
| [TSK INVESTMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/989865099-tsk-investment-as) | Karmøy | - | 1,57 mill. kr | +45,7 % |
| [N.V INVEST II AS](https://www.norscout.com/no/company/929538439-n-v-invest-ii-as) | Karmøy | - | 762 448 kr | - |
| [LONG INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/935641489-long-invest-as) | Karmøy | - | 1,71 mill. kr | - |
| [RGH AS](https://www.norscout.com/no/company/932942119-rgh-as) | Karmøy | - | 660 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 11.08.2026.
