---
title: "MUEN HOLDING AS (928899446): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MUEN HOLDING AS i Nordre Follo hadde 3,17 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Rune Stadven. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928899446-muen-holding-as"
---

# MUEN HOLDING AS

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Nordre Follo

- Org.nr: 928 899 446
- Daglig leder: Rune Stadven (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,17 mill. kr (+53,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 414 680 kr (Margin 13,1 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 25,8 % (meget god). Ned fra 32,0 % i 2024
- Likviditet: 0,22 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,13 i 2024
- Soliditet: 31,1 % (god). Opp fra 25,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 57,7 % | −11,9 % | 32,0 % | 25,8 % |
| Driftsmargin | - | 55,4 % | −71,6 % | 15,2 % | 13,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −93,9 % | 157,8 % | 83,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,26 | 0,13 | 0,22 |
| Soliditet | - | 23,2 % | 8,3 % | 25,5 % | 31,1 % |
| Gjeldsgrad | - | 3,3 | 11,1 | 2,9 | 2,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 431 | 209 | 2 063 | 3 175 |
| Driftsresultat | - | 239 | −150 | 313 | 415 |
| Årsresultat | 0 | 172 | −129 | 287 | 349 |
| Driftsmargin | - | 55,4 % | −71,6 % | 15,2 % | 13,1 % |
| Sum gjeld | 0 | 669 | 810 | 1 051 | 1 568 |
| Sum driftskostnader | - | 192 | 359 | 1 751 | 2 760 |
| Finansresultat | - | 2 | 21 | 29 | 33 |
| Resultat før skatt | - | - | −129 | 342 | 448 |
| Anleggsmidler | 0 | 573 | 671 | 1 270 | 1 934 |
| Omløpsmidler | - | - | 212 | 141 | 344 |
| Sum eiendeler | 0 | 871 | 883 | 1 411 | 2 277 |
| Egenkapital | 0 | 202 | 73 | 360 | 709 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 810 | 1 044 | 1 560 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 7 | - |

## Ledelse og styre

- Rune Stadven: Daglig leder og styremedlem
- Ranveig Stadven: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Elveveien 66, 1408 Kråkstad
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 18.02.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 19.04.2022
- Regnskapsfører: [CHECK ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/925986240-check-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 1 647 av 9 890 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av konsulenttjenester innen bygg og anleggsteknikk, samt investering i aksjer, andeler, fast eiendom og hva hermed står i forbindelse.

## Kunngjøringer

- 20.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000405110&sokeverdi=928899446&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MPD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/927633434-mpd-invest-as) | Nordre Follo | - | 3,36 mill. kr | - |
| [RETTE VALG - KAFFEALLIANSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/916620713-rette-valg-kaffealliansen-as) | Nordre Follo | - | 3,16 mill. kr | −2,4 % |
| [IR CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/922307172-ir-consult-as) | Nordre Follo | - | 3,42 mill. kr | +32,8 % |
| [KLOVEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/996286207-kloven-invest-as) | Nordre Follo | - | 2,99 mill. kr | - |
| [NORDIC PROJECT CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/987906456-nordic-project-consulting-as) | Nordre Follo | - | 3,47 mill. kr | +3,4 % |
| [SOLUTIO AS](https://www.norscout.com/no/company/998668344-solutio-as) | Nordre Follo | - | 2,83 mill. kr | +10,1 % |
| [HEDELIX AS](https://www.norscout.com/no/company/932208423-hedelix-as) | Nordre Follo | - | 3,55 mill. kr | +7,1 % |
| [RISKPLAN AS](https://www.norscout.com/no/company/930958638-riskplan-as) | Nordre Follo | - | 2,69 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 21.06.2026.
