---
title: "LUXUS BILPLEIE AS (928924319): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LUXUS BILPLEIE AS i Eidsvoll hadde 90 290 kr i driftsinntekter i 2024. Daglig leder er Kochar Taymur. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928924319-luxus-bilpleie-as"
---

# LUXUS BILPLEIE AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Eidsvoll

- Org.nr: 928 924 319
- Daglig leder: Kochar Taymur (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 90 290 kr (−5,0 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: −23 230 kr (Margin −25,7 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: −36,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −25,4 % i 2023
- Likviditet: 0,14 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,07 i 2023
- Soliditet: 14,5 % (tilfredsstillende). Ned fra 54,1 % i 2023

| Nøkkeltall | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −25,4 % | −36,0 % |
| Driftsmargin | 41,2 % | −18,9 % | −25,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −44,7 % | −108,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,70 | 0,07 | 0,14 |
| Soliditet | 64,2 % | 54,1 % | 14,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 0,8 | 5,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 68 | 95 | 90 |
| Driftsresultat | 28 | −18 | −23 |
| Årsresultat | 22 | −19 | −23 |
| Driftsmargin | 41,2 % | −18,9 % | −25,7 % |
| Sum gjeld | 30 | 28 | 58 |
| Sum driftskostnader | - | - | 114 |
| Finansresultat | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | 28 | −19 | −23 |
| Anleggsmidler | 30 | 59 | 59 |
| Omløpsmidler | 51 | 2 | 8 |
| Sum eiendeler | 81 | 61 | 67 |
| Egenkapital | 52 | 33 | 10 |
| Kortsiktig gjeld | 30 | 28 | 58 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Kochar Taymur: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Sessvollvegen 6, 2072 Dal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 09.02.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 30.10.2022
- Størrelse: Nr. 2 861 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: selge tjenester og varer innen bilvask, dekkskift, polering & små reparasjoner - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 02.10.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000770791&sokeverdi=928924319&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EIDSVOLL BILSPA AS](https://www.norscout.com/no/company/930661163-eidsvoll-bilspa-as) | Eidsvoll | - | 692 586 kr | - |
| [EIDSVOLL BIL OG TRANSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/921309317-eidsvoll-bil-og-transport-as) | Eidsvoll | - | 5 956 kr | - |
| [ROMERIKE A/C SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/822569412-romerike-a-c-service-as) | Eidsvoll | - | 743 466 kr | −38 % |
| [TILHENGERNOR DAL AS](https://www.norscout.com/no/company/895354872-tilhengernor-dal-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [ANTIRUST ROMERIKE AS](https://www.norscout.com/no/company/934108671-antirust-romerike-as) | Eidsvoll | - | 1,1 mill. kr | - |
| [TSF HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921878052-tsf-holding-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [COATINGHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/930271624-coatinghuset-as) | Eidsvoll | - | 1,16 mill. kr | - |
| [GUNNERUD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/929787188-gunnerud-invest-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
