---
title: "CINERA AS (928989542): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CINERA AS i Stavanger hadde 32 500 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Silje Hanasand. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/928989542-cinera-as"
---

# CINERA AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 928 989 542
- Daglig leder: Silje Hanasand (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 32 500 kr (+71,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 7 881 kr (Margin 24,2 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,7 % (svak). Ned fra 26,3 % i 2024
- Likviditet: 2,21 (meget god). Ned fra 13,87 i 2024
- Soliditet: 91,1 % (meget god). Opp fra 85,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 26,3 % | 1,7 % |
| Driftsmargin | 65,2 % | −7,0 % | 24,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 29,3 % | 1,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,30 | 13,87 | 2,21 |
| Soliditet | 94,3 % | 85,5 % | 91,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,2 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 46 | 19 | 33 |
| Driftsresultat | 30 | −1 | 8 |
| Årsresultat | 22 | 123 | 6 |
| Driftsmargin | 65,2 % | −7,0 % | 24,2 % |
| Sum gjeld | 26 | 71 | 41 |
| Sum driftskostnader | 16 | 20 | 25 |
| Finansresultat | −1 | 125 | 0 |
| Resultat før skatt | 29 | 124 | 8 |
| Anleggsmidler | 415 | 415 | 411 |
| Omløpsmidler | 33 | 77 | 57 |
| Sum eiendeler | 448 | 492 | 468 |
| Egenkapital | 423 | 421 | 427 |
| Kortsiktig gjeld | 26 | 6 | 26 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 66 | 16 |

## Ledelse og styre

- Silje Hanasand: Daglig leder og styrets leder
- Knut-Espen Misje: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Niels Juels gate 49, 4008 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 07.02.2022
- Aksjekapital: 400 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [NUMBERS AS](https://www.norscout.com/no/company/919948329-numbers-as)
- Størrelse: Nr. 4 853 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Holdingselskap. Eie aksjer i andre virksomheter.

## Kunngjøringer

- 30.09.2026: [Nedsettelse av kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000766772&sokeverdi=928989542&spraak=nb)
- 16.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000269961&sokeverdi=928989542&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SCHIBEVAAG AS](https://www.norscout.com/no/company/996912264-schibevaag-as) | Stavanger | - | 33 450 kr | - |
| [I HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929094883-i-holding-as) | Stavanger | - | 32 500 kr | - |
| [RA TRADING & INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920564267-ra-trading-invest-as) | Stavanger | - | 37 134 kr | - |
| [L&T HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920861180-l-t-holding-as) | Stavanger | - | 30 000 kr | - |
| [BAUSTAD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/929431723-baustad-invest-as) | Stavanger | - | 38 500 kr | - |
| [VISION IMPOSSIBLE AS](https://www.norscout.com/no/company/921681151-vision-impossible-as) | Stavanger | - | 27 500 kr | - |
| [AREA NYGÅRD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/817988032-area-nygard-invest-as) | Stavanger | - | 40 200 kr | - |
| [GUID AS](https://www.norscout.com/no/company/814206122-guid-as) | Stavanger | - | 25 000 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.05.2026.
