---
title: "VESTLOFOTEN FLERBRUKSHALL AS (929031407): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VESTLOFOTEN FLERBRUKSHALL AS i Flakstad hadde 2,97 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929031407-vestlofoten-flerbrukshall-as"
---

# VESTLOFOTEN FLERBRUKSHALL AS

Drift av idrettsanlegg · Flakstad

- Org.nr: 929 031 407
- Styreleder: Stian Pedersen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,97 mill. kr (+303,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 998 895 kr (Margin 33,6 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,9 % (svak)
- Likviditet: 12,58 (meget god). Opp fra 0,81 i 2024
- Soliditet: −5,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −1,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 1,9 % |
| Driftsmargin | - | −6,6 % | 33,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,15 | 0,81 | 12,58 |
| Soliditet | 1,2 % | −1,3 % | −5,8 % |
| Gjeldsgrad | 85,3 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 736 | 2 972 |
| Driftsresultat | −104 | −49 | 999 |
| Årsresultat | −104 | −990 | −2 092 |
| Driftsmargin | - | −6,6 % | 33,6 % |
| Sum gjeld | 25 580 | 55 712 | 50 598 |
| Sum driftskostnader | 104 | 785 | 1 973 |
| Finansresultat | - | −941 | −3 091 |
| Resultat før skatt | −104 | −990 | −2 092 |
| Anleggsmidler | 11 443 | 53 783 | 36 734 |
| Omløpsmidler | 14 436 | 1 238 | 11 082 |
| Sum eiendeler | 25 880 | 55 021 | 47 816 |
| Egenkapital | 300 | −690 | −2 782 |
| Kortsiktig gjeld | 12 580 | 1 527 | 881 |
| Langsiktig gjeld | 13 000 | 54 184 | 49 717 |

## Ledelse og styre

- Stian Pedersen: Styrets leder
- Kathryn Victoria Knutsen: Styremedlem
- Karianne Henriksen: Styremedlem
- Harald Johansen: Styremedlem
- Einar Benjamin Benjaminsen: Styremedlem
- Turid Helene Aksberg: Varamedlem
- Bernt-Andreas Johnsen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Flakstadveien 387, 8380 Ramberg
- Postadresse: Flakstadveien 371, 8380 Ramberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.110 Drift av idrettsanlegg
- Etablert: 02.03.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 15.09.2023
- Revisor: [LOFOTREVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/951725005-lofotrevisjon-as)
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET NORD-NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/851987142-sparebank-1-regnskapshuset-nord-norge-as)
- Størrelse: Nr. 253 av 526 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie og drive flerbrukshall som idrettsanlegg og annen som står i naturlig forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 20.10.2026: Ny forretningsadresse
- 20.10.2026: Ny postadresse
- 21.04.2026: Daglig leder endret
- 02.03.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 20.10.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000807943&sokeverdi=929031407&spraak=nb)
- 18.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000400102&sokeverdi=929031407&spraak=nb)
- 21.04.2026: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000191000&sokeverdi=929031407&spraak=nb)
- 21.04.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000190999&sokeverdi=929031407&spraak=nb)
- 02.03.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000087017&sokeverdi=929031407&spraak=nb)
- 31.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000655217&sokeverdi=929031407&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NES ARENA AS](https://www.norscout.com/no/company/998168252-nes-arena-as) | Nes | - | 3,08 mill. kr | +3,9 % |
| [AKERHALLEN AS](https://www.norscout.com/no/company/990050325-akerhallen-as) | Molde | - | 2,96 mill. kr | +4,6 % |
| [VIKEN DRIFT OG VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/927432749-viken-drift-og-vedlikehold-as) | Lillestrøm | - | 3,09 mill. kr | +0,2 % |
| [LYGNA SKISENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/926462229-lygna-skisenter-as) | Gran | - | 2,95 mill. kr | −39,4 % |
| [MIDDAGSÅSEN SPORTSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/999202284-middagsasen-sportssenter-as) | Våler | - | 3,14 mill. kr | +71,4 % |
| [NORDVESTHALL 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/981685482-nordvesthall-1-as) | Kristiansund | - | 2,93 mill. kr | −0,6 % |
| [SKARPHALLEN FOTBALL AS](https://www.norscout.com/no/company/969058529-skarphallen-fotball-as) | Tromsø | - | 3,24 mill. kr | +6,6 % |
| [TURNHALLEN TROMSØ AS](https://www.norscout.com/no/company/916056915-turnhallen-tromso-as) | Tromsø | - | 2,86 mill. kr | −20,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 21.10.2026.
