---
title: "SLAMDAMMEN AS (929070526): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SLAMDAMMEN AS i Østre Toten hadde 330 000 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929070526-slamdammen-as"
---

# SLAMDAMMEN AS

Oppsamling og behandling av avløpsvann · Østre Toten

- Org.nr: 929 070 526
- Styreleder: Einar Martman Dyste

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 330 000 kr (+19,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −109 994 kr (Margin −33,3 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −18,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −18,1 % i 2024
- Likviditet: 2,06 (meget god). Ned fra 2,17 i 2024
- Soliditet: 97,2 % (meget god). Ned fra 99,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −18,1 % | −18,2 % |
| Driftsmargin | −67,6 % | −48,6 % | −33,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −18,7 % | −18,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,20 | 2,17 | 2,06 |
| Soliditet | 94,3 % | 99,9 % | 97,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 195 | 276 | 330 |
| Driftsresultat | −132 | −134 | −110 |
| Årsresultat | −136 | −134 | −110 |
| Driftsmargin | −67,6 % | −48,6 % | −33,3 % |
| Sum gjeld | 47 | 1 | 16 |
| Sum driftskostnader | 327 | 411 | 440 |
| Finansresultat | −4 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −136 | −134 | −110 |
| Anleggsmidler | 775 | 649 | 524 |
| Omløpsmidler | 57 | 2 | 32 |
| Sum eiendeler | 832 | 651 | 556 |
| Egenkapital | 785 | 650 | 540 |
| Kortsiktig gjeld | 47 | 1 | 16 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Einar Martman Dyste: Styrets leder
- Kristian Magnus Dyste: Styremedlem
- Torgeir Narum: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Lundstad Grønt, Kolbulinna 965, 2847 Kolbu
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 37.000 Oppsamling og behandling av avløpsvann
- Etablert: 31.12.2021
- Aksjekapital: 600 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.06.2022
- Regnskapsfører: [FRISIKT VEST AS](https://www.norscout.com/no/company/991606823-frisikt-vest-as)
- Størrelse: Nr. 98 av 124 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av felles renseanlegg og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 18.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000400106&sokeverdi=929070526&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FOTENBUKTA VANN- OG AVLØP AS](https://www.norscout.com/no/company/989988557-fotenbukta-vann-og-avlop-as) | Oslo | - | 357 420 kr | - |
| [MIDTRE SYNDIN RENSEANLEGG AS](https://www.norscout.com/no/company/929403908-midtre-syndin-renseanlegg-as) | Vestre Slidre | - | 299 284 kr | - |
| [FIVA DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/913302257-fiva-drift-as) | Asker | - | 367 588 kr | - |
| [VEIERLAND VANN OG AVLØP AS](https://www.norscout.com/no/company/991067922-veierland-vann-og-avlop-as) | Sandefjord | - | 285 500 kr | - |
| [MULTI CO. TEAM AS](https://www.norscout.com/no/company/929044401-multi-co-team-as) | Fredrikstad | - | 390 446 kr | - |
| [LAMØYA MILJØ AS](https://www.norscout.com/no/company/985213127-lamoya-miljo-as) | Larvik | - | 283 532 kr | - |
| [RAJE AVLØP AS](https://www.norscout.com/no/company/995868784-raje-avlop-as) | Kongsberg | - | 492 800 kr | - |
| [HYLJELI DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/994335049-hyljeli-drift-as) | Vinje | - | 256 540 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 19.06.2026.
