---
title: "NORD-HOLDING AS (929094832): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NORD-HOLDING AS i Eidsvoll hadde 6 649 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stian Nordberg. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/929094832-nord-holding-as"
---

# NORD-HOLDING AS

Uoppgitt · Eidsvoll

- Org.nr: 929 094 832
- Daglig leder: Stian Nordberg (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6 649 kr (+29,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −139 532 kr (Margin −2 098,5 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 34,9 % (meget god). Opp fra 17,7 % i 2024
- Likviditet: 16,25 (meget god). Opp fra 7,33 i 2024
- Soliditet: 49,5 % (meget god). Opp fra 19,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 17,7 % | 34,9 % |
| Driftsmargin | - | −939,9 % | −2 098,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 82,6 % | 91,8 % |
| Likviditetsgrad | 23,94 | 7,33 | 16,25 |
| Soliditet | 10,9 % | 19,0 % | 49,5 % |
| Gjeldsgrad | 8,2 | 4,3 | 1,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 5 | 7 |
| Driftsresultat | −36 | −48 | −140 |
| Årsresultat | 116 | 191 | 554 |
| Driftsmargin | - | −939,9 % | −2 098,5 % |
| Sum gjeld | 1 111 | 1 389 | 899 |
| Sum driftskostnader | 36 | 54 | 146 |
| Finansresultat | 151 | 239 | 694 |
| Resultat før skatt | 116 | 191 | 554 |
| Anleggsmidler | 1 135 | 1 682 | 1 668 |
| Omløpsmidler | 112 | 34 | 112 |
| Sum eiendeler | 1 247 | 1 716 | 1 779 |
| Egenkapital | 136 | 327 | 881 |
| Kortsiktig gjeld | 5 | 5 | 7 |
| Langsiktig gjeld | 1 107 | 1 385 | 892 |

## Ledelse og styre

- Stian Nordberg: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Bjørnsrudskogen 33, 2072 Dal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 30.03.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 5 836 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i andre selskaper og selge konsulenttjenester.

## Kunngjøringer

- 27.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000307959&sokeverdi=929094832&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STRANGER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930954861-stranger-holding-as) | Eidsvoll | - | 9 000 kr | - |
| [ESKAS AS](https://www.norscout.com/no/company/813427842-eskas-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [JAAA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/936222315-jaaa-holding-as) | Eidsvoll | - | 10 458 kr | - |
| [GRANERUD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/819382042-granerud-holding-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [SLETTVOLL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929555562-slettvoll-holding-as) | Eidsvoll | - | 26 848 kr | - |
| [TO BE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/823344112-to-be-holding-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [HCB HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/924889578-hcb-holding-as) | Eidsvoll | - | 45 000 kr | - |
| [BLOCKCHAIN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/823578032-blockchain-invest-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 28.05.2026.
